Chcesz zwiedzić najciekawsze szczyty świata? Zapisz się na górskie wyprawy!

Na https://www.exploruj.pl/rodzaj-wyprawy/wyprawy-gorskie/ odnajdziesz aktualną ofertę wypraw górskich dla początkujących.

Lubisz kop adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą, który docenia dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki pod okiem wykwalifikowanych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – różne stopnie trudności

Exploruj.pl zaprasza na wyprawy, które prowadzą na pasma górskie prawie każdego kontynentu. Oferta skierowana jest do sympatyków turystyki górskiej, zarówno przedsiębiorstw, jak i osób prywatnych, które cenią dynamiczne spędzanie wolnego czasu i posiadają umiarkowane doświadczenie w podobnych ekspedycjach. By wziąć udział w wyprawie niezbędna jest świetna sprawność fizyczna, jak również dobry stan zdrowia. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na 3 rodzaje o różnym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Pierwszy typ to trekking dla podróżnych sprawnych fizycznie, które zdobyły już doświadczenie w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4000 m nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które rekomenduje się osobom o szerokich umiejętnościach i ponadprzeciętnej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego powinieneś postawić na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry przynoszą silne przeżycia. Umożliwiają jednocześnie urzeczywistnienie pragnień i poznanie swoich reakcji w niecodziennych sytuacjach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów i przewodników, którzy nie tylko poznali na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale także chętnie dzielą się posiadanymi umiejętnościami z partycypantami ekspedycji. Są oni również w stanie zmniejszyć prawdopodobne ryzyko w skomplikowanych sytuacjach. Firma oferuje wyprawy m.in. w Dolomity, Andy czy na pasmo Pirin.

Lokalizacja:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]