Obóz tenisowy

Potrzebujesz więcej informacji o obozie tenisowym? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na https://www.teniskrakow.pl/obozy-tenisowe/

Wakacje to czas, który można przesiedzieć w domu, oglądając wszystkie filmy. Można również spędzić je w sposób czynny. Jedną z możliwości spędzenia wakacyjnych miesięcy jest wyjazd na tenisowy obóz.

Obóz tenisowy – atrakcje

W czasie obozu tenisowego możemy wybrać dostosowany do naszych umiejętności kurs nauki tego sportu. Przeważnie zajęcia odbywają się czteroosobowych grupach po 2 godziny treningu co dzień. Dodatkowo, dzieci uczęszczają do Aqua Parku oraz grają w laserowego paintballa i biorą udział w innego typu zabawach. Nie zabraknie też wizyt w lokalnych placówkach kultury i zwiedzania okolicy. Z kolei w czasie wędrówki pieszej można podziwiać dziką faunę i florę.

Dokąd na obóz tenisowy?

To nieprawda, że udane wakacje to wyjazdy poza krajem. Aby przeżyć niezwykłe przygody nie trzeba wyjeżdżać daleko. Równie ekscytująco będzie w Beskidach. Właśnie tam organizuje się najpopularniejsze obozy tenisowe.

Do kogo kierowane są obozy tenisowe?

Obozy tenisowe adresowane są głównie do młodzieży. Świetnie bawić się będą zarówno nastolatki, jak i mniejsze dzieciaki. Istnieją również oferty dla dorosłych.

Lokalizacja:
Szkoła tenisa w Krakowie
Teniskraków Maciej Nowacki
ul. Bandurskiego 24
31-515 Kraków

Mob.: +48 505 530 053
E-mail: [email protected]