Jakie srebrne kolczyki wybrać?

Dalsze informacje o kolczykach srebrnych

Srebrne kolczyki to bez wątpienia jedne z najczęściej kupowanych przez kobiety elementów. Są idealne na każdą okoliczność – bardzo huczną i w luźniejszym klimacie. Zobaczmy co powoduje, że są tak rozchwytywane oraz w jakich sklepach możemy je nabyć.

Srebrne kolczyki – jakie nabyć

Srebrne kolczyki można znaleźć w rozmaitych formach. Najczęściej kupowane są lekkie wkręty, które pasują na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie kolczyki, które wspaniale wydłużają szyję. Są okraszone drogocennymi klejnotami albo całkowicie klasyczne. Błyskotki zrobione ze srebra nie podrażniają skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku biżuterii z stopów nieszlachetnych. Dobierając kolczyki zwróćmy uwagę na numer próby oraz sposób ich wykonania – najbardziej niebanalne uzyskano techniką matowienia.

Srebrne kolczyki – jak dbać żeby były zawsze błyszczące

Srebrne kolczyki trzeba dobrze pielęgnować i systematycznie eliminować śniedź, żeby zawsze wyglądały nienagannie. Powinno się przecierać je często delikatną szmatką wykonaną z miłego w dotyku materiału, stosować specjalne specyfiki czyszczące, a nieużywane kolczyki przechowywać w szczelnych szkatułkach. Nie wykorzystujmy natomiast anachronicznych metod polerowania, takich jak szczoteczka do zębów czy sól. Takie środki niezwykle rysują delikatną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Ogromny wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują błyskawiczny dowóz do domu i przeróżne obniżki cen. Poza tym zakupy w internecie to niebywały komfort, który zapewne docenią przede wszystkim zabiegane kobiety.