Pierścionki dla dzieci

Dalsze informacje o biżuterii dla dzieci

Małe dziewczynki szybko chcą stać się jak ich mamy: mierzą ich ubrania i włóczą nogami w maminych szpilkach, pożyczają biżuterię. Jednak, aby nasze drobiazgi nie ucierpiały w czasie zabaw, czasem warto zakupić pociechom własne świecidełka. Ciekawym pomysłem na oryginalny upominek jest biżuteria dla dzieci. Inspiracją są propozycje ze strony bizuteriadladzieci.com.

Biżuteria dla dzieci – ale jaka?

Pierwszorzędnym kryterium wyboru błyskotek dla dziewczynek powinna być praktyczność. Wiszące kolczyki nie mogą być długie, aby nasza pociecha nie zaczepiła nim o ubranie. Kolejną kwestią jest wygląd. Bransoletki i zawieszki powinny wyglądać dziewczęco i niezbyt poważnie – kupujmy te żywe, z ładnymi motywami. Zwróćmy uwagę na tworzywo, z jakiego zostały wykonane oraz solidność wykończeń – brak ostrych zakończeń, wypadające zakrętki do kolczyków.

Oryginalne propozycje biżuterii dla dzieci

Dzieci chętniej wybierają dla siebie biżuterię wykonaną ze srebra. Pierścionki z oczkiem w kształcie serduszka i kwiatka oraz wisiorki z motylkami czy gwiazdkami z pewnością trafią w ich gust. Dominują one również na bransoletkach, wisiorkach, kolczykach na sztyftach, czyli przylegającymi do ucha. Równie często dziecięca biżuteria uzupełniana jest o kolorowe wstążeczki i inne elementy.Takie modele znajdziecie na bizuteriadladzieci.com.