Ponadczasowa srebrna biżuteria

Na http://tinyurl.com/z2efz8g uzyskasz więcej szczegółów o biżuteria srebrna sklep internetowy

Jest z ludźmi od wieków i pomimo dostępności różnych nowych wzorów, w gruncie rzeczy mało ewoluowała. Biżuteria wciąż odgrywa tę samą rolę – jest swoistą dekoracją ciała, a także umożliwia wyrażenie własnego charakteru. Nic więc zaskakującego, że biżuterię równie często noszą panie oraz panowie, dzieci oraz dorośli, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, które wzory cenimy, prawie zawsze biżuteria jest produkowana z podobnych materiałów – zwykle ze srebra. Dlaczego jednak srebrna biżuteria bywa tak często noszona? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby posłużyły co najmniej pięć dziesięcioleci?

Atuty srebrnej biżuterii

Największym plusem srebrnej biżuterii okazuje się bez wątpienia fakt, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, zatem noszenie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły uszy. Nie możemy zapomnieć także o jego wyglądzie, który idzie w parze ze stosunkowo niewielkimi cenami.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży sporo czasu, jednak należy odpowiednio o nie zadbać. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, kiedy wykonujemy jakieś prace – łatwo ją porysować czy pęknąć w zetknięciu ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie ze spirytusem lub sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy wówczas zarysowań.

Lokalizacja:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]