projektowanie stron internetowych Kraków, tworzenie stron Kraków

Czy tworzenie stron lepiej zlecić agencji czy freelancerowi?

Funkcjonalność witryn internetowych wynika przede wszystkim z ich projektów. Projektując strony www należy nie tylko pamiętać o względach wizualnych, ale też doświadczeniu internautów – kiedy poruszanie się na stronie będzie dla nich przyczyną trudności, szybko przeniosą się na drugą stronę lub zdecydują się na usługi konkurencji. By zatem strona przyniosła nam spodziewane zyski, powinniśmy zadbać o to, by była odpowiednio zaprojektowana. Jak więc prezentuje się profesjonalnie stworzona witryna? Co zrobić, by goście nie wyłączyli jej zbyt prędko?

Efektywne projektowanie stron internetowych

Centralną zasadą, którą należy sugerować się tworząc strony internetowe jest odznaczenie najistotniejszych części portalu – ściągną wtedy wzrok internauty i skłonią go do akcji. Łatwo osiągnąć to możemy dzięki użyciu kontrastowych barw, pamiętając oczywiście o tym, by tony bilansowały się na stronie. Istotna będzie także to, by najważniejsze części witryny umieścić na osi, po której wędruje uwaga internauty – to kwestia standardów od lat stosowanych w sieci.

Komu powierzyć projektowanie stron internetowych?

Jak nietrudno się domyślić, zaprojektowanie dobrej strony internetowej nie jest proste. W razie strony firmowej złym rozwiązaniem okaże się zatem amatorskie jej zaprojektowanie. Chcąc mieć pewność, iż witryna będzie generować korzyści, należy powierzyć to specjalistom – najlepiej firmie doświadczonej zarówno w projektowaniu stron, jak i ich programowaniu, optymalizacji oraz promowaniu.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]