Filmowanie eventów – wypromuj swoją firmę

Filmowanie imprez, wydarzeń oraz eventów to niezwykle efektywny sposób na wypromowanie własnego biznesu, produktów bądź usług. Profesjonalnie nagrany film przykuwa uwagę potencjalnych klientów i doskonale buduje pożądany wizerunek marki. W ostatnich latach coraz popularniejsze staje się filmowanie sympozjów, akcji reklamowych, targów i wszelkich imprez plenerowych lub masowych, a na rynku działa sporo doświadczonych firmwykorzystujących najwyższej jakości kamery oraz inne urządzenia do produkcji klipów.

Z jakiego powodu warto zdecydować się na filmowanie eventów?

Filmowanie imprez i wydarzeń to najlepszy sposób na zarejestrowanie wyjątkowej atmosfery oraz przebiegu danego wydarzenia. Dynamicznie zmontowany klip może przekonać donatorów do zainwestowania w przedsięwzięcie, a potencjalnych uczestników – do wzięcia udziału w kolejnej edycji wydarzenia. Relacja w postaci filmu o wiele lepiej trafia do wyobraźni odbiorców niż tradycyjne ulotki, foldery czy statyczne materiały reklamowe. Tę metodę promocji można też wykorzystać online – na własnej stronie www czy w mediach społecznościowych.

Filmy eventowe – zatrudnij profesjonalistów

Doświadczony i kompetentny zespół posiada specjalistyczny sprzęt, który sprawia, że filmy eventowe przykuwają spojrzenia i są zapamiętywane na długo na długo. Firmy zajmujące się filmowaniem imprez korzystają w swojej pracy między innymi z wysokiej jakości lustrzanek cyfrowych rejestrujących filmy w formacie 4K, dronów do filmowania ujęć z lotu ptaka, kamer sportowych czy stabilizatorów obrazu, a to tylko niewielki ułamek sprzętugwarantującego perfekcyjną jakość filmów. Firmy zajmujące się zawodowo filmowaniem stosują również specjalistyczne oprogramowanie do montażu klipów.