Kreatywne narzędzie promocji firmy – Street View w Mapach Google

Jeszcze nigdy nie widziałeś tak wartościowej oferty Street View w Mapach Google!

Wirtualne spacery Google to ogromnie popularna forma przeglądania różnych lokalizacji. Bez problemu w kilka minut możemy się tak wybrać np. na ulice Paryża czy do egzotycznego Maui na Hawajach, by na własne oczy zobaczyć rajskie plaże. Dzięki temu sposobowi możemy nie tylko turystycznie zwiedzać niedostępne zakamarki świata, ale także stworzyć spacer Google po naszym hotelu czy firmie oraz pokazywać je potencjalnym klientom. Stworzenie takiego wirtualnego spaceru nie jest ani ani drogie, ani skomplikowane, z kolei wygląda nadzwyczaj efektownie i jest skuteczne biznesowo. Czym generalnie są spacery Google? Z jakiego powodu opłaca się ich użyć do promocji?

Wirtualny spacer Google — na czym to polega?

Spacer Google to opcja pozwalająca wirtualnie zwiedzać miejsca na całym świecie. Polega on na tym, iż Google robi zdjęcia sferyczne (360 stopni) określonego miejsca, a w następnej kolejności scala je i udostępnia na własnych mapach. Z ich pomocą, po wejściu na daną lokalizację, możemy rozglądać się na boki, w górę i w dół, a także możemy samemu decydować, w którym kierunku chcemy patrzeć. Pozwala to na dokładne obejrzenie tej lokalizacji, zupełnie jakbyśmy się tam naprawdę znajdowali. Można też przechadzać się po okolicy i docierać do sąsiednich miejsc — wciąż patrząc we wszystkie kierunki i obserwując otaczającą nas rzeczywistość.

Czym jest spacer 360 stopni po naszej firmie?

Interesującą i coraz popularniejszą usługą jest stworzenie wirtualnego spaceru Google po naszej firmie, nieruchomości czy hostelu. W przeciwieństwie do Google Street View, to my znajdujemy fotografa, który po dotarciu na miejsce wykonuje zdjęcia naszej nieruchomości oraz łączy je w wirtualny spacer. Koszt usługi zaczyna się od kilkuset złotych (zależy to zazwyczaj od wielkości nieruchomości) i zajmuje od jednej do nawet kilku godzin. Stworzony wirtualny spacer 3D możemy dodać do wizytówki firmy w Mapach Google obok tradycyjnych fotografii i umożliwić obecnym i przyszłym klientom zwiedzanie naszej firmy, tak jak odwiedzają np. interesujące miejscowości w Google Street View. Samo umieszczenie wirtualnego spaceru jest łatwe, nie ma konieczności wnoszenia opłaty za jego udostępnienie w wizytówce, nie licząc rzecz jasna kosztu jego stworzenia, a spacer taki możemy także umieścić na naszej firmowej stronie.

Czy opłaca się stworzyć wirtualny spacer VR po firmie?

Spacer Google to bardzo efektowny sposób pozwalający na obejrzenie danego lokalu przez domniemanego klienta. Bez wątpienia opłaca się wykonać taki spacer dla naszej firmy w celach marketingowych. Klienci, patrząc na nasz dom do wynajęcia, pensjonat czy sklep zdobędą mnóstwo pomocnych informacji, które pomogą im podjąć decyzje o skorzystaniu z naszej oferty. Uznają nas również za rzetelna markę. Wirtualny spacer Google warto sporządzić nie tylko z myślą o klientach, ale także i dla kandydatów do pracy – jeśli oczywiście zależy nam na zainteresowaniu pracowników nieprzeciętnymi warunkami pracy. Osoby, które wcześniej poznają zdalnie warunki panujące w danej firmie, chętniej podejmą z nią współpracę. Spacer Google pomaga w pozycjonowaniu strony internetowej oraz wyróżnieniu naszej firmy w Google Maps. Wirtualne spacery 3D przeglądać na wszelkich urządzeniach, także tych przenośnych.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]