Lokalne firmy a widoczność w sieci – pozycjonowanie stron w Krakowie

Pozycjonowanie Krakow - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

Popularność internetu oraz komfort korzystania z niego do znalezienia potrzebnych towarów i usług spowodowała, iż każde przedsiębiorstwo chce obecnie być zauważonym w sieci. W rzeczy samej, samo postawienie strony www nie oznacza, że nowi klienci nas znajdą – istotna jest wszak widoczność na pierwszych miejscach w wynikach wyszukiwania. Sporo mniejszych firm, które funkcjonują jedynie w określonym województwie lub nawet w jednej miejscowości, na przykład w Krakowie czy też w Bydgoszczy, zastanawia się, czy warto optymalizować i pozycjonować stronę firmową. Odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne stron – daj się zauważyć w swojej miejscowości

Użytkownicy internetu poszukując w wyszukiwarkach usług czy też sklepów stacjonarnych używają przeważnie fraz lokalnych, czyli zawierających nazwę konkretnej miejscowości, jak np. “hydraulik kraków”, “sklep sportowy kraków” lub “restauracja japońska kraków”. W związku z tym pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla niewielkich podmiotów na zademonstrowanie swoich usług potencjalnym klientom, zamieszkującym konkretną miejscowość. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od typowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, iż działania SEO zorientowane są na wzrost widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, miedzy innymi poprzez napisanie zoptymalizowanego pod te frazy contentu, uruchomienie oraz optymalizację wizytówki Google Moja Firma czy zdobywanie linków przychodzących z tzw. NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z określoną lokalizacją.

Pozycjonowanie dla firm z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz projektowania stron internetowych od ponad dekady. Przez ten czas do głębi rozeznaliśmy regionalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom poprawić widoczność ich stron www i tym samym pozyskać nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie optymalizację techniczną strony, pozyskiwanie linków oraz rozwinięcie contentu. Nad realizacją planu zgodnie z ustalonym harmonogramem prac czuwa indywidualny opiekun, a przy użyciu naszego autorskiego narzędzia SEO Extranet klient może sprawdzać w dowolnej chwili efekty pozycjonowania.

Lokalizacja:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]