wirtualny spacer w klinikach stomatologicznych, wirtualny spacer w gabinetach dentystycznych

Prowadzisz hotel lub firmę usługową? Zainwestuj w wirtualny spacer Google Maps

Wirtualne spacery, które pojawiły się razem z usługą Google Street View, stają się bardzo popularne, dzięki czemu znajdują zastosowanie w reklamie firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby firmy ewentualnie nieruchomości istotnej dla naszego biznesu. Jest to interesująca prezentacja, którą powinno się zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak go tworzy, jak również co daje jego publikacja w wizytówce firmy.

Jak wygląda wirtualny spacer w Google Moja Firma?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą fotografie układające się w realistyczny model danego wnętrza. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przeskakiwać do sąsiednich miejsc nieruchomości, w której zdalnie przebywamy. A więc wirtualny spacer to po prostu możliwość zwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego poruszanie się po niej. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki jest udostępniany użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej okolicy. Wirtualny spacer w wizytówce firmy ma formę zdjęcia, a po kliknięciu tego elementu Google kieruje nas nas do dedykowanej strony, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danej nieruchomości. Spacer jest wgrywany na serwery Google, zatem nie musimy martwić się o jego utrzymanie czy związane z tym koszta. Możemy go natomiast prezentować klientom na stronie internetowej naszej firmy.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer Google Maps??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Główny z nich to budowanie wizerunku rzetelnej firmy oraz pokazanie klientom atutów naszej działalności. To spowoduje, iż znacznie chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, a także będą mieć do nas większe zaufanie. Jeżeli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie internetowej umieścimy wirtualny spacer i materiały graficzne bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas wyżej i będzie promować nas częściej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Aktywowanie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest także niesłychanie proste. Na rynku istnieje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko sporządzą taki spacer i dodadzą go do naszej wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest ważnym narzędziem w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarska, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi lokalami do wynajęcia. Możemy także zaprezentować tą metodą swoje biuro czy miejsce, gdzie obsługujemy klientów, np. salon piękności lub restaurację. Wirtualny spacer okaże się pomocny również wtedy, kiedy poszukujemy nowych pracowników, by zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Lokalizacja:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]