Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Jeśli interesuje Cię dobra oferta kursu digital paintingu, wejdź na domin-krakow.pl.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w filmie, grach komputerowych i reklamie. Pragniesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowegopomogą Ci tworzyć fantastyczne postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, jak również obrabiać zdjęcia w programach graficznych. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – obsługa programów i podstawy malarstwa

Kurs digital painting to małe grupy, maksymalnie 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć, które trwają po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają działanie programów do grafiki, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z masek i warstw, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik jak np. photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Został przygotowany zarówno z myślą o hobbystach, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również kandydatach na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osobach chcących pracować w branżach związanych z animacją, reklamą, filmem i grami komputerowymi.

Lokalizacja:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]