Postaw na automatyczną obsługę należności w swojej firmie

Flobo - robot do obsługi należności. Uzyskaj więcej informacji.

Przedsiębiorcy wciąż poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób obniżyć koszty działalności, a przy tym ograniczyć czas tracony na wykonywanie niektórych procesów wewnętrznych. Aplikacja Flobo, która jest jedną z pierwszych na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na zautomatyzowanie procesów księgowania przelewów, ale także obsługuje windykację opóźnionych należności.

Jak działa Flobo – aplikacja do automatycznej obsługi należności

Automatyczna obsługa należności za pośrednictwem Flobo możliwa jest dzięki integracji tego narzędzia z programem finansowo–księgowym i rachunkiem bankowym przedsiębiorstwa. Flobo zbiera informacje o wydanych fakturach, a później monitoruje czy przyszły przelewy od kontrahentów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym firma posiada rachunek, umożliwia aplikacji odróżnienie konkretnych płatników, ponieważ każdy z nich ma przydzielony unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należności. Automatyczna obsługa należności uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania przelewów, co pozwala na spożytkowanie zaoszczędzonego czasu na wykonanie pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Aplikacja Flobo do automatycznej obsługi należności zaspokoi potrzeby nie tylko dużych firm, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają jedynie sto dokumentów księgowych. Flobo dysponuje jeszcze jedną użyteczną funkcją, niezwykle potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to opcja automatycznej windykacji.

Flobo – zobacz czy przyda się w twoim przedsiębiorstwie

Nie jesteś pewien czy aplikacja Flobo to użyteczne rozwiązanie dla Twojej firmy? Flobo proponuje kilka rodzajów automatycznej obsługi należności, z których zdołasz zdecydować się na tę, która najlepiej zaspokoi Twoje oczekiwania. Ten robot bezbłędnie księguje należności abonamentowe, toteż znakomicie sprawdzi się w uczelniach prywatnych lub językowych, czyli wszędzie tam, gdzie płaci się czesne. Flobo przyda się też domom wypoczynkowym, hotelom, a nawet biurom podróży – aplikacja zaksięguje płatności od klientów, nie tylko te jednorazowe, ale i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami świadczącym rozmaite usługi? Gdy przedsiębiorstwo za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać wpłaty do klientów i przekazywać do realizacji wyłącznie opłacone zamówienia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]