Niezawodne serwonapędy i silniki prądu stałego – kto je dystrybuuje?

Dystrybutor przekładni planetarnych - zapoznaj się z pełną ofertą.

Coraz szersze wykorzystanie robotyki w wielu dziedzinach przemysłu oraz automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Rodzima firma Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwo od uznanych światowych producentów.

Ultra Robotics – polski dostawca silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad dekady na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników DC, jak również przekładni falowych i planetarnych produkowanych z surowców wysokiej jakości przez uznanych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy cechujące się nadzwyczajną żywotnością oraz niezawodnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie stosuje się m.in. w produkcji systemów służących do automatyzacji intralogistyki, robotów przemysłowych czy obrabiarek, a dzięki możliwości ich użytkowania w najtrudniejszych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, korzysta się z nich także w lotnictwie, kosmonautyce i kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, słynącą z najbardziej kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które cechują się wysoką przepustowością, bogatą obsługą informacji zwrotnych i wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, a ich wydajność oscyluje na pułapie 99% nawet przy niewielkich wymiarach. Natomiast serwonapędy ELMO Motion Control z linii GOLD bardzo dobrze sprawdzają się w ekstremalnych warunkach środowiskowych, w tym nie tracą funkcjonalności przy ekspozycji na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, wysokiej wilgotności (nawet do 95%), jak również przy gwałtownej zmianie temperatury, której amplituda może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska spółka Ultra Robotics oferuje także rozwiązania od Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Lokalizacja:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]