Filtr w Google za nienaturalne linki przychodzące

Nienaturalne linki przychodzące są główną przyczyną, przez którą na naszą stronę internetową może być nałożony filtr Google. Czy jest możliwość uniknięcia tych surowych obostrzeń?

Zaprzestań wykorzystywania nienaturalnych linków przychodzących

Nienaturalne linki przychodzące to stosowanie sztucznej liczby fraz kierujących ruch na naszą witrynę internetową. Manipulują one pozycją portalu w wynikach wyszukiwania i tym samym łamią reguły rzetelnego pozycjonowania opracowane przez koncern Google. Zazwyczaj nienaturalne linki przychodzące występują w postaci artykułów sponsorowanych najeżonych wieloma odnośnikami. Występuje również zjawisko wymiany linków, co jest nielegalne. Strona jest ukarana filtrem w Google za nienaturalne linki, gdy nieuczciwe metody zostaną wykryte, a to łączy się z gwałtownym zmniejszeniem jej rangi w przeglądarce, czsem aż o 40 stron.

Jak poradzić sobie z nienaturalnymi linkami przychodzącymi

Nie zapominajmy, że kiedy na portal będzie nałożony filtr w Google za nienaturalne linki, mamy prawo ubiegać się o reaktywowanie dobrej pozycji w przeglądarce . Proces ten jest jednak bardzo długotrwały i nie daje stuprocentowego sukcesu. Jeśli chcemy zwielokrotnić szansę na sprawne usunięcie filtrów – zasięgnijmy porady specjalistycznej firmy pozycjonującej. Fachowcy momentalnie zdiagnozują rzeczywistą przyczynę i dadzą sobie radę z nienaturalnymi linkami. Zwróćmy uwagę, że zarówno samo pozycjonowanie, jak i likwidowanie filtrów od Google warto zlecać tylko renomowanym firmom.