Prowadzisz stronę na WordPress? Aktualizację zleć profesjonaliście

Aktualizacja WordPressa - usługa dostosowana do waszych potrzeb.

WordPress, stworzony przede wszystkim jako platforma blogowa, błyskawicznie stał się bardzo popularnym systemem zarządzania treścią. Dzięki temu, iż jest szybki oraz bez przeszkód można opanować podstawy posługiwania się nim, używa się go aktualnie do tworzenia skomplikowanych stron oraz sklepów e-commerce. Jednak ten system zarządzania treścią może być źródłem problematycznych sytuacji, w związku z tym istotną i przydatną usługą staje się aktualizowanie WordPressa.

Opieka nad stroną WordPress – pamiętaj o okresowym wdrażaniu nowych edycji CMS-a

Podstawą bezpieczeństwa strony jest bezsprzecznie aktualizowanie jej do najświeższej edycji systemu zarządzania treścią. Raz za razem jednakże firmy po zaprojektowaniu strony lekceważą cykliczne wdrażanie kolejnych edycji CMS-a bądź aktualizacji użytkowanych dodatków, przez co wystawiają witrynę na ataki cyberprzestępców czy zawirusowanie. Oprócz tego, pomimo iż WordPress jest niezwykle prostym systemem zarządzania treścią, jego aktualizacja może wiązać się z niespodziewanymi kłopotami z należytym działaniem sklepu lub strony. Z tej przyczyny ważne jest, by działanie to wykonał zawsze ktoś wtajemniczony w niuanse WordPressa, a jeżeli nie mamy w przedsiębiorstwie działu technicznego, trzeba zlecić aktualizację WordPressa rzeczoznawcy.

Aktualizacja WordPressa – oferta dla blogerów oraz małych i dużych przedsiębiorstw

Usługa opieki technicznej nad stroną www to oferta kierowana w głównej mierze do użytkowników biznesowych, zarówno dużych jak i niewielkich przedsiębiorstw, którzy troszczą się o skuteczne i ciągłe funkcjonowanie ich strony, a także ochronę jej zasobów i baz danych. Usługa ta pomocna jest też blogerom i freelancerom mającym własne strony internetowe. W bazowym pakiecie oferty znajduje się wykonanie aktualizacji CMS-a, likwidowanie następstw ataków i wsparcie w przygotowaniu kopii zapasowych. W bardziej rozbudowanych pakietach oferowane są również przeróżnego typu monitoringi (m.in. logowań użytkowników, zmian treści oraz zmian wtyczek).

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]