Szukasz ciekawych miejsc w Małopolsce? Zajrzyj na ten portal

Skieruj się w to miejsce jeśli jesteś zainteresowany najpiękniejszymi miejscami w Małopolsce.

Choć Małopolska to jedno z mniejszych polskich województw, ma ono mnóstwo do zaoferowania zarówno turystom z innych regionów kraju, jak i zza granicy. Dzieje się tu wiele, zatem nieraz trudno znaleźć coś dla siebie w ogromie informacji o planowanych eventach kulturalnych bądź sportowych oraz godnych odwiedzenia zabytkach w Małopolsce.

Ciekawe miejsca w Małopolsce – odwiedź portal opracowany specjalnie dla turystów

By pokazać zainteresowanym ciekawe miejsca turystyczne tego regionu, przygotowano portal visitmalopolska.pl. Dostarcza on informacji nie tylko o najciekawszych miejscach oraz zabytkach w Małopolsce, jak również o wystawach i imprezach sportowych, kulturalnych czy folklorystycznych planowanych na jego terenie. Strona prowadzona w ramach Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej. W czym pomoże portal? Osoby myślące o pobycie w Małopolsce już na stronie głównej zauważą mapę, na której ekspresowo odnajdą pensjonaty, hotele i kempingi, muzea i zabytki, jak również Centra Informacji Turystycznej zlokalizowane w różnych punktach województwa. Strona pomaga zorganizować wizytę na południu Polski również pod względem logistycznym, prezentując informacje zarówno o dworcach i lotniskach, jak i o wypożyczalniach samochodów i parkingach. Oprócz tego dla tych, którzy z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić Małopolski osobiście, portal przygotował wirtualne spacery przedstawiające m.in. regiony agroturystyczne, zamek na Wawelu czy urok parków narodowych i krajobrazowych.

Wykaz ambasad i przydatne rozmówki – niezbędne informacje dla podróżników z zagranicy

Strona visitmalopolska.pl nie zapomina także o zagranicznych przyjezdnych, którzy ochoczo zjeżdżają do Krakowa, Zakopanego oraz innych południowych miejscowości. Newsy dodawane na portalu dostępne są w związku z tym w języku angielskim, ale też w m.in w języku słowackim, niemieckim, francuskim i włoskim. Nadzwyczaj wartościowy dla obcokrajowców może być też dział Rozmówki, w którym poznają popularne słowa i sformułowania, które umożliwią im dogadać się z Polakami w różnorodnych sytuacjach, które mogą ich spotkać w czasie podróży. Zagraniczni turyści znajdą tu listę konsulatów i ambasad zlokalizowanych na terenie Małopolski.

Lokalizacja:
VisitMalopolska.pl
Oficjalny portal turystyczny Województwa Małopolskiego