Nowoczesne meble minimalistyczne – designerskie produkty w twoim mieszkaniu

Chcesz zamówić meble vintage? Sprawdź https://stfurniture.com/sklep/.

Mieszkania i to jak je urządzamy, może dużo zakomunikować o naszej ulubionej estetyce, osobowości, a także o tym, jak pojmujemy komfort. Wielu z nas już nie przypada do gustu asortyment wszechobecnych meblarskich sieciówek, w których można kupić meble, sporządzane w setkach tysięcy egzemplarzy, takie same dla polskich odbiorców, jak i tych z pozostałych stron świata. Wskutek tego szukamy mebli, które nie tylko będą wyrażać nasz indywidualizm, ale także będą bardzo funkcjonalne. Takie właśnie są meble polskiej marki Swallow’s Tail Furniture.

Swallow’s Tail Furniture – nagradzane meble personalizowane

Firma Swallow’s Tail Furniture obecna jest na rynku od 2012 roku i jej trzonem para wrocławskich projektantów z ponad dwudziestoletnim praktyką. Jednak oryginalne meble proponowane przez studio STF to efekt dokładnej pracy większego zespołu pracowników, składającego się z wykwalifikowanych technologów, konstruktorów i rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z ogromną drobiazgowością podejmuje się procedury wytwarzania kolejnych linii produktów, przeznaczając poszczególnym stadiom – od wstępnego szkicu, przez model konstrukcji, aż po selekcję odpowiedniego gatunku drewna – maksimum zaangażowania. To wyjątkowe dopracowanie najdrobniejszych detali każdego nowego projektu sprawia, iż meble studia Swallow’s Tail Furniture wyróżniają się w zasadzie doskonałym wykończeniem. Nie powinno być zatem zaskoczeniem, że produkty z tego studia zdobyły wiele wyróżnień branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w kraju i w Europie (przykładowo w Paryżu, w Łodzi lub we Frankfurcie).

Nowoczesne meble studia STF – gdzie je znaleźć?

Każdy mebel Swallow’s Tail Furniture, w tym również designerskie meble dla dzieci, można kupić wprost ze strony www studia. Prócz funkcjonalnych stolików kawowych, biurek i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna ma w swojej ofercie też ławy, komody oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (m.in. ramy luster i świeczniki). Co istotne, zakupy mebli Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w ratach. Meble z litego drewna studia STF można nabyć również w salonach meblowych w Europie (między innymi w Niemczech czy w Irlandii) oraz na terenie całego kraju (np. w w Szczecinie, w Warszawie czy w Lublinie).

Lokalizacja:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]