architekt Kraków, projekty budowlane Kraków

Architekt pomoże ci zrealizować marzenia

Wzniesienie domu to niewątpliwie najważniejsza rzecz w życiu każdego z nas. Warto zatem dokładnie to obmyślić i skorzystać przy tym z porad fachowców. Największy wpływ na to, jakie rezultaty przyniosą nasze działania, wywrze niewątpliwie projekt budynku. Możemy wprawdzie nabyć gotowy dokument, ale chcąc zyskać gwarancję, że dom okaże się taki jak chcieliśmy, należy poprosić o poradę architekta. Z uwagi na fakt, iż wielu z was nie wie, czym naprawdę się para, powinniśmy napisać o tym kilka słów.

O czym pamiętać przed spotkaniem z architektem?

To, czy realizacja spełni konkretne oczekiwania, zależy szczególnie od przebiegu rozmowy z architektem. Przygotowując się do architekta powinniśmy przemyśleć, czego oczekujemy po budowanym domu oraz potrafić opowiedzieć mu o tym. Należy też zapoznać się z głównymi przepisami na temat budowy domu – dzięki temu bez problemu się porozumiemy z architektem. Nie trzeba jednak się denerwować, gdyż w razie problemów możemy poprosić go o pomoc.

Jakie projekty stworzy architekt?

Najpierw architekt przygotuje projekt budowlany. To ten projekt będzie brany pod rozwagę przez urzędników przed wydaniem pozwolenia na budowę. Muszą być w nim zawarte technologie, na jakich oprze się nasza inwestycja. Projekt wykonawczy posłuży zaś do zatrudnienia ekipy budowlanej i będzie niezbędny podczas zatwierdzenia budowy. Treść obu dokumentów określają specjalne ustawy.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]