Biuro architektoniczne – Bartłomiej Sitarski

Odwiedź barteksitarski.pl, żeby uzyskać więcej informacji o ofercie pracowni architektonicznej Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, by w świeżo wybudowanym gniazdku wszystko było takie jak sobie wymarzyłeś. Powodzenie Twoich działań zależy przede wszystkim od tego, na jaki projekt domu postawisz. Znalezienie najbardziej godnych uwagi ofert nie powinno być na szczęście trudne – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, jeśli najważniejszy jest dla Ciebie czas, możesz zdecydować się na katalogowy projekt. Które rozwiązanie będzie korzystniejsze? Na które z nich postawić?

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W internecie bez trudu dotrzesz do wielu projektów domów. Są tam oferty dla klientów z niewielkimi oczekiwaniami i tych, którzy chcieliby zyskać bardziej oryginalny dokument. Ich najsilniejszą stroną okazuje się na pewno cena – najtańsze projekty kupimy już za za nieco ponad 2000 zł. Poza tym jest to idealna opcja dla osób, którzy chcieliby kupić dokument jak najszybciej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Projekt wykonany w biurze architektonicznym

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne będą doskonałe dla klientów, którzy zamierzają wybudować dom, który będzie wyróżniał się wśród pozostałych budynków. Decydując się na takie rozwiązanie zyskujemy pewność, że projekt będzie taki, jak nam zależy – przed jego wykonaniem architekt zapyta nas, na czym najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne będzie niestety dużo bardziej kosztowny od katalogowego – klienci, którzy na niego postawią powinni przygotować się na koszt około dwustu PLN za m2.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]