Budowa domów drewnianych – nowoczesny dom z nutką tradycyjności

Na domygoralskie.com zlecisz budowę domów drewnianych

Bardzo dużo osób marzy o wybudowaniu swojego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze wcale nie tak dawno temu w naszym krajobrazie przeważały domy w kształcie popularnego pudełka. Nie zachwycały one ani urodą, ani funkcjonalnością. Cechowały się też znacznymi stratami energii. Dzisiaj wygląda to zupełnie inaczej. Wyjątkowo chętnie stawiamy na domy drewniane, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność i tradycję?

Domy wznoszone z drewna to dzisiaj najlepszy przykład na to, jak efektywnie można zestawić ze sobą klasyczny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które gwarantują nam komfort. Styl góralski – bo tak na ogół określa się także styl podhalański – to kwintesencja dobrego gustu. Małe okna, spadzisty dach pokryty gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu wybudowanego właśnie w stylu góralskim. Aby jednak taki dom był nowoczesny, architekci sięgają po liczne przeszklenia, z chęcią wprowadzają również inne nowoczesne materiały. Taki dom może być też energooszczędny. Aby tak się stało, architekci stosują dość zwartą bryłę domu, zalecają dobór odpowiednich okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wybudowane w stylu góralskim połączonym ze stylem nowoczesnym napotyka się najczęściej w w jednej części naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, gdzie leży malownicze Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt fachowcom

Przygotowanie wysokiej jakości projektu domu z drewna będącego połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Z tego powodu najrozsądniej jest powierzyć to zadanie fachowcom. Tak samo jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie wyglądał świetnie, a równocześnie będzie trwały oraz komfortowy w użytkowaniu.

Lokalizacja:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]