Drzwi drewniane wejściowe – połączenie nowoczesności z tradycją

Chcesz nabyć drzwi drewniane? Sprawdź http://tinyurl.com/y6pv9fql

Drzwi wejściowe pełnią kilka zadań – chronią dom przed negatywnymi czynnikami atmosferycznymi, separują od szumu docierającego z dworu oraz zabezpieczają przed włamaniem. Czy warto wybrać drewniane drzwi zewnętrzne? Kiedy nabyć drzwi dwuskrzydłowe?

Drzwi drewniane wejściowe – połączenie tradycji z nowoczesnością

Zakup drzwi wejściowych to jedna z najistotniejszych decyzji, które musi podjąć każdy inwestor. Drewniane drzwi wejściowe od dziesięcioleci cieszą się ogromną popularnością, ze względu na swoje właściwości oraz wytrzymałość. Drewno wygląda wspaniale i da się je wykończyć na różne sposoby. Poprawnie skonstruowane drewniane drzwi zewnętrzne wyróżniają się niskim współczynnikiem przenikania ciepła i są energooszczędne, co powoduje, że opłaty za ogrzewanie są znacznie niższe, a mimo wszystko w mieszkaniu daje się odczuć komfort cieplny. Wybierając drzwi do mieszkania należy rozważyć modele o przekroju 92 mm ewentualnie 68 mm. Szczególnym powodzeniem cieszą się ocieplane drzwi zewnętrzne wykonane z drewna trójwarstwowo klejonego, za sprawą swoim parametrom – są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i zniekształcenia, dlatego rewelacyjnie nadają się do zabudowy jednorodzinnej. Obecnie zewnętrzne drzwi drewniane posiadają uszczelki najnowszej generacji.

W co wyposażone są drzwi zewnętrzne?

W sprzedaży można znaleźć również drzwi drewniane na wymiar, które są zalecane w razie posiadania nieszablonowych otworów na drzwi. Z kolei drzwi zewnętrzne dwuskrzydłowe to propozycja dla osób, które kładą nacisk na nietuzinkowy design. Jeżeli szukamy drewnianych drzwi wejściowych dwuskrzydłowych na wymiar, należy zlecić ich produkcję przedsiębiorstwu, które zrealizuje nietypowy wzór na zamówienie, a jednocześnie zapewni wieloletnią gwarancję na swój wyrób. W drzwi drewniane można wstawić rewelacyjnie wyglądające szyby, np. ornamentowe. Kupujący mogą także wybierać spośród obszernego wachlarza szyldów. Oprócz zalet estetycznych, należy także zauważyć pozostałe cechy, którymi charakteryzują się dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne. Sforsowanie ich jest utrudnione, ponieważ obecnie często zaopatruje się je w systemy antywyważeniowe. Gwarantuje to mieszkańcom bardzo dobrą ochronę. Dwuskrzydłowe drzwi zewnętrzne mają również trzypunktowy zamek listwowy, a kupujący może zdecydować się na niski próg drewniany bądź aluminiowy. Przy produkcji współczesnych drewnianych drzwi wejściowych korzysta się z najwyższej jakości lakierów, które osłaniają ich powierzchnię przed negatywnym działaniem czynników atmosferycznych.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]