Jakie usługi oferuje projektant wnętrz?

Dalsze informacje o projektowaniu i wykończeniu wnętrz Kraków

To, jak wyglądają miejsca, w których żyjemy, ma ogromne oddziaływanie na nasz nastrój. Warto więc zatroszczyć się o to, żeby pomieszczenia naszego domu były funkcjonalne, a ich wystrój odpowiadał naszym potrzebom i poczuciu estetyki. Aranżacja wnętrz wydaje się łatwe, jednakże często okazuje się, że aby wykonać ją doskonale, konieczne są architektoniczne umiejętności. Stawka jest ogromna – chodzi wszak o codzienne dobre samopoczucie w mieszkaniu, w którym będziemy żyć kilka lub nawet kilkadziesiąt kolejnych lat. Dlatego najlepiej zlecić to zadanie profesjonaliście, czyli projektantowi wnętrz.

Projektant wnętrz – kompleksowa obsługa

Zlecając projektowanie wnętrz architektowi dostajemy pomoc profesjonalisty na wszystkich fazach projektowania – od zakupu nieruchomości, aż po wykończenie i ustawienie mebli. Opracowane przez niego projekty mieszkań będą w pełni funkcjonalne i ergonomiczne. To szczególnie ważne, bowiem optymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni wymaga znacznego doświadczenia, które można nabyć wyłącznie w trakcie studiów i wieloletniego praktykowania zawodu. W ramach jednego zlecenia przygotowywane są zwykle trzy projekty wnętrz – budowlany, koncepcyjny i wykonawczy.

Nie tylko projekty wnętrz – inne usługi

Działanie architekta wnętrz w wielu przypadkach nie kończy się tylko na przygotowaniu projektów. By jego sugestie zostały zrealizowane, na ogół konieczny jest też nadzór autorski, przejawiający się w samodzielnym zakupieniu produktów (bądź ich wskazaniu w sklepach) oraz opiece nad pracownikami remontującymi mieszkanie. Oprócz opracowania projektów mieszkań, architekt oferuje także pomoc przy wyborze nieruchomości, w wykwalifikowany sposób analizując warunki lokalowe i potencjał inwestycyjny danego mieszkania lub domu.

Lokalizacja:
Joanna Kłusak Architekt
ul. Domki 17/1
31-519 Kraków

Mob.: +48 668 648 646
E-mail: [email protected]