MTS Dom – okna i drzwi aluminiowe z Niepołomic

Jeśli chcesz kupić okna aluminiowe z Niepołomic, koniecznie wejdź na mtsdom.pl.

Aluminium jest metalem niezmiernie popularnym w budownictwie, z którego coraz częściej wytwarza się drzwi i okna, będące alternatywą dla tradycyjnej stolarki drewnianej bądź tej z PVC. Dotąd okna i drzwi aluminiowe zwykle montowane były w budynkach użyteczności publicznej, w bankach i w biurowcach, lecz w XXI w. stosuje się je także w domkach jednorodzinnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Plusy drzwi i okien aluminiowych

Drzwi i okna aluminiowe są niezastąpione, gdy mowa o wielkopowierzchniowych konstrukcjach. Stąd właśnie jest tak chętnie stosowana w projektach architektów biurowców – pozwala na wzniesienie obiektów, w których przeszklenia są przeważającą część elewacji. Ten styl budownictwa przyjął się później w budownictwie prywatnym – w ostatnich latach popularność zyskują domy jednorodzinne, w których używa się okien oraz drzwi aluminiowych do stworzenia przeszklonych ścian. Tym sposobem wnętrza są lepiej nasłonecznione, a domownicy mogą cieszyć się widokiem otaczającego dom ogrodu.

Znaczącymi atutami surowca jakim jest aluminium jest jego znaczna odporność na działanie promieni słonecznych i wilgoci oraz utlenianie, a także jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to budowę ogromnych, stabilnych ram dla powierzchni szklanych, nierzadko o dość niestandardowych konturach. Trzeba podkreślić, iż współczesne produkty stolarki aluminiowej cechują się bardzo dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

MTS Dom Sp. z o.o. – producent systemów harmonijkowych oraz okienno-drzwiowych

Rodzimy producent okien i drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od przeszło dwóch dekad. Oferta spółki jest nadzwyczaj bogata. To głównie systemy okienno-drzwiowe, fasadowe i harmonijkowe. W ofercie spółki MTS Dom dostępne są także ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak konstrukcje nośne balustrad albo ramy wypełnione siatką, instalowane na witrynach, drzwiach i oknach, które stanowią barierę zabezpieczającą pomieszczenie przed insektami. Produkty MTS Dom dostępne są w ogromnej gamie kolorów, m.in. w palecie RAL i w kolorach strukturalnych oraz drewnopodobnych, tym samym bez problemu można wybrać optymalną barwę produktu do każdego projektu.

Lokalizacja:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]