Pokrycia dachowe z blachy – najlepszy wybór dla inwestorów

Więcej informacji o ofercie producenta pokryć dachowych na www.regamet.pl.

Pokrycia dachowe wyprodukowane z blachy powtórnie wypierają z rynku stosowane przez dziesiątki lat popularne dachówki betonowe i ceramiczne. Liczne plusy tego typu pokryć dachowych przyczyniły się do tego, że są one rekomendowanym rozwiązaniem nie tylko dla odbiorcy indywidualnego, ale również dla inwestorów.

Pokrycia dachowe z blachy – mniejsze obciążenie dla konstrukcji więźby dachowej

Blachodachówki królują na rynku budowlanym z kilku powodów. Po pierwsze są dużo lżejsze niż dachówki ceramiczne, co nakłada mniejszy ciężar na strukturę dachu, a przy tym też ułatwia transport oraz wyładunek tych modułów. Kształt profilu nowoczesnych pokryć dachowych sprawia, iż ich montaż jest nie tylko nieskomplikowany, ale i trwa krócej niż montaż dachówek ceramicznych, które są zdecydowanie mniejsze, przez co ich precyzyjne rozstawienie pochłania zazwyczaj znacznie więcej czasu. Inną znaczącą zaletą pokryć dachowych z blachy jest opcja dopasowania ich do właściwie dowolnej, także niezwykle wymyślnej, struktury dachu, bo blachodachówkę można bez trudu dociąć na wymiar. Pokrycia dachowe z blachy rewelacyjnie się prezentują zarówno w nowoczesnym budownictwie, jak i doskonale komponuje się ze starszymi budynkami, zwłaszcza, że bardzo przypomina na pierwszy rzut oka dachówki ceramiczne. Nowoczesne pokrycia dachowe z blachy wyróżnia również lepsza szczelność. Ponadto łatwo je doczyścić. praktycznie rzecz biorąc wystarczy do tego odpowiednio miękka szczoteczka i spłukanie wodą, z kolei w razie silnych zabrudzeń – preparat do czyszczenia pokryć powlekanych.

Gdzie kupić pokrycia dachowe najwyższej jakości?

Aby kupić pokrycia dachowe wysokiej jakości nie trzeba daleko się rozglądać. Na naszym rynku od trzech dziesięcioleci działa przedsiębiorstwo Regamet, w ofercie którego znajduje się duży wybór blachodachówek, paneli dachowych oraz blach trapezowych. Produkty te można kupić w stacjonarnych punktach handlowych producenta, zlokalizowanych na obszarze czterech województw południowo-wschodniej Polski: podkarpackiego, małopolskiego, lubelskiego oraz świętokrzyskiego. Chlubą marki REGAMET są pokrycia dachowe z powłoką PRO (Exelent i Purtext Strong 300), cechujące się wyjątkową odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rdzewienie, jak również powstawanie porysowań. Regamet troszczy się kompleksową obsługę klienta, dlatego oprócz swoich produktów oferuje również akcesoria dachowe (np. obróbki blacharskie czy folie dachowe), a także dachówki betonowe i ceramiczne innych cenionych producentów.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08