Rury szlifowane w architekturze i nie tylko

Jeśli potrzebujesz rur szlifowanych, koniecznie sprawdź https://metal-e.pl/pl/c/RURY-NIERDZEWNE-SZLIFOWANE/24

Balustrady na balkonie narażone są na działanie różnych groźnych czynników. Głównym ich zagrożeniem okazuje się niewątpliwie wilgoć, która potrafi przyspieszyć rdzewienie. Zniszczenia tych poręczy mogą także być efektem ekspozycji na promienie słońca lub wiatr. Żeby uniknąć podobnych problemów należy wybrać balustradę wykonaną z nierdzewnych rur szlifowanych. Czemu więc te rury okażą się trafionym rozwiązaniem? Do jakich zadań jeszcze stosowane są rury szlifowane ze stali antykorozyjnej?

Zalety rur szlifowanych

Rury szlifowane ze stali antykorozyjnej wykazują mnóstwo atutów, które odróżniają je od pozostałych podobnych detali. Stal antykorozyjna wytwarzana jest z dużą domieszką chromu, co sprawia, że nawet nieustanna styczność z wilgocią lub szkodliwymi związkami nie powoduje ich rdzewienia. Rury szlifowane są również naprawdę wytrzymałe na pęknięcia, co sprawia, że zdają egzamin w najróżniejszych, także najcięższych, warunkach.

Rury szlifowane – do czego się je wykorzystuje?

Nierdzewne rury szlifowane są przede wszystkim stosowane w budownictwie – wykonywane są z nich na przykład balustrady lub konstrukcje nośne. Ze uwagi na to, że nie szkodzą im żrące związki, bywają oprócz tego stosowane w motoryzacji – między innymi do produkcji rur wydechowych. Warto również dodać, że takie rury szlifowane doskonale wyglądają, więc są najlepszym rozwiązaniem dla osób szukających atrakcyjnego detalu do łazienki czy kuchni.

Lokalizacja:
FHU Bartłomiej Tram
Poręba Wielka 12
34-735 Niedźwiedź

Mob.: 504 280 691
E-mail: [email protected]