Zastosowanie nowoczesnych pokryć dachowych

Znajdź blachy na rąbek stojący

Panele dachowe na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czy warto w nie zainwestować? Prezentujemy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich wykorzystania.

Panele dachowe na rąbek – walory oraz przeznaczenie

Blachy na rąbek stojący zdobywają coraz większe uznanie, dlatego że doskonale łączą funkcjonalność z zaletami estetycznymi. Bardzo dobrze prezentującą się oraz trwałą blachę na rąbek stosuje się zarówno w przypadku nieruchomości, w których nieodzowna jest rekonstrukcja paneli dachowych, jak i współczesnych budynkach. Ten materiał wykończeniowy może być użyty na dachach dwuspadowych oraz płaskich, jak również tam, gdzie więźba jest zawiła. Panele dachowe na rąbek stojący są transportowane na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Znamionują się nieskomplikowanym oraz jednocześnie szybkim montażem. Tego rodzaju pokrycie dachowe jest mocne, niepodatne na korozję i świetnie komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi (np. ze stylem dworkowym lub minimalistycznym).

Panele dachowe na rąbek – obniż koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe dachówki pod względem wykorzystanej technologii i odporności. Panele te są wytwarzane z grubej blachy i pokryte specjalną warstwą zapewniającą protekcję przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. promieniowanie UV bądź śnieg i deszcz. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w kilku wariantach, co pozwala na dopasowanie jej do niecodziennej wizji architekta. Nowoczesne pokrycia dachowe pomagają ponadto zredukować koszty związane z budową – bez wątpienia zmniejszają liczbę ścinek, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu blachy na rąbek stojący, warto kupić ten materiał bezpośrednio od producenta.

Lokalizacja:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08