Biznesowa podróż do Krakowa? Wybierz Kraków Airport Taxi

Na najważniejszych portach lotniczych złapanie transportu może stać się dużym wyzwaniem. Jeśli jeszcze turyści czy tutejsi z danego miasta niewątpliwie sobie poradzą, to przedsiębiorcy będą mieć duże problemy – ich wizyta w tym miejscu jest zwykle wszak organizowana z ogromną dokładnością. Warto więc zawczasu pomyśleć o przewozie na miejsce. Firmy świadczące takie usługi funkcjonują w wielu miastach z dużymi lotniskami – między innymi w Warszawie, Katowicach oraz w Krakowie. Warto jednak dodać, iż te przedsiębiorstwa odznaczają się nie tylko możliwością zlecenia transportu na wybraną godzinę – mają oprócz tego mnóstwo innych plusów. Czemu zatem warto postawić na usługę Kraków Airport Taxi?

Dlaczego opłaca się wybrać Kraków Airport Taxi?

Plusem taksówki Kraków Airport Taxi okazuje się również klasa samochodów – firma ją proponująca stosuje jedne najbardziej luksusowych wersji Mercedesa oraz pozostałych uznanych producentów samochodów. Duże znaczenie ma również to, iż stawiając na tę opcję transportu nie musimy dzielić miejsca z innymi pasażerami – auto podstawione jest wyłącznie dla nas oraz kontrahenta biznesowego. Warto napisać także o tym, iż klienci Kraków Airport Taxi mają możliwość podróżować nie tylko po stolicy Małopolski – możliwe będzie bowiem zamówienie kursu do innego miasta w południowej Polsce lub dalej.

Ile kosztuje Kraków Airport Taxi?

Trasy do popularnych Business Parków i biur koncernów, rozmieszczonych w obrębie miasta, klientów Kraków Airport Taxi nie będą kosztować sumy większej niż 100 PLN. Na trochę większe opłaty powinniśmy przygotować się, jeśli chcemy zarezerwować kurs do innego miejsca położonego w Małopolsce. Przykładowo, podróż do Wieliczki do wydatek od 80 do 120 PLN – w zależności od tego, ile osób będzie przewożonych danym kursem. Natomiast na biznesowy wyjazd w najlepszych warunkach do Oświęcimia lub Katowic wydamy w okolicach 300 złotych. Korzystanie z usługi Kraków Airport Taxi zagwarantuje komfortowe warunki na czas wyjazdu służbowego, które zadowolą najbardziej wybrednych.