Catering imprezowy – zadbaj o najlepszą obsługę swoich gości

Catering na imprezy - kliknij tu po dalsze informacje o tej usłudze.

Sezon wakacyjny obfituje w nadzwyczaj popularne w ostatnim czasie imprezy w plenerze i pikniki firmowe, ale w zasadzie każdego tygodnia w różnych miastach kraju organizowane są konferencje, gale czy benefisy. Wszystkie te imprezy wymagają odpowiedniej oprawy, której integralnym elementem jest profesjonalnie przygotowany i podany catering. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie ze wsparcia firmy oferującej kompleksową usługę cateringu imprezowego.

Apetyczne dania, profesjonalni kelnerzy – o cateringu na imprezę

Masz zarezerwowaną salę na event lub zdecydowałeś się już na lokalizację, w którym wyprawisz piknik? Wspaniale!! Teraz musisz postarać się o to, by zaproszeni na imprezę goście mieli możliwość zjedzenia smacznych gorących dań, przekąsek oraz napojów. Weź pod uwagę, że na czas ważnych gal nie wystarczy ustawić stołu z cateringiem gdzieś na uboczu sali i spodziewać się, że zaproszeni goście obsłużą się sami. Istotna jest cała oprawa – przemyślane rozstawienie stołów, gustowne akcenty dekoracyjne, ale też poprawne ułożenie zastawy i sztućców. Uczestnicy imprezy na pewno docenią też, jeśli potrawy będą podawać do stołu profesjonalni kelnerzy, a dania będą zaaranżowane na talerzu niczym w topowych restauracjach.

Wskazówki odnośnie dań i nie tylko – zalety profesjonalnego cateringu na imprezy

Zaletą skorzystania z usługi cateringu eventowego jest niezaprzeczalnie to, że zatrudniona ekipa nie tylko przyrządzi wyśmienite dania, ale także gruntownie zadba o całą jego otoczkę. Potrawy zostaną przywiezione w umówione miejsce, zespół firmy cateringowej zamontuje oraz udekoruje stoły, a później wykwalifikowani kelnerzy będą obsługiwać obecnych w czasie imprezy. Na życzenie kontrahenta, na ile pozwoli na to wyposażenie wynajętej przestrzeni, szefowie kuchni mogą umilić czas obecnym pokazem tzw. live cooking, co dla uczestników może być niepowtarzalną okazją, żeby doświadczyć na żywo jak pracują profesjonalni kucharze. Warto wybrać firmę cateringową, która działa na rynku od wielu lat i która zdobyła doświadczenie w organizacji i obsłudze różnego rodzaju eventów, zarówno tych niewielkich, jak i takich na kilkuset gości. W toku ustalania detali oferty zasugeruje ona, jakie napoje, zakąski oraz dania perfekcyjnie sprawdzą się w danym przypadku, a w razie konieczności przywiezie swoje zaplecze gastronomiczne na miejsce imprezy.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]