Chcesz sprawdzić swojego pracownika? Zamów usługi detektywistyczne

Usługi detektywistyczne zyskują ostatnio popularnością – dzięki nim można uzyskać dowody do spraw toczących się przed sądem, zdobyć cenne informacje na temat rodziny, a także pracowników. Doświadczona firma detektywistyczna oferuje wszechstronne usługi i umożliwia sprawdzenie m.in. warunków i sposobu pieczy nad małoletnim, zasadności wystawienia zwolnienia lekarskiego, wierności partnera czy ustalenie źródeł dochodu. Agencje detektywistyczne zatrudniają doświadczonych pracowników dysponujących specjalistyczną wiedzą z zakresu prawa czy nowych technologii, dzięki którym pozyskanie cennych informacji jest zdecydowanie łatwiejsze.

Agencja detektywistyczna – kto najczęściej korzysta z jej pomocy?

Z oferty biur detektywistycznych zwykle korzystają osoby pragnące dowieść niewierności małżonka i zaprezentować je w sądzie jako dowód w sprawie rozwodowej. Nierzadko zdarzają się także zlecenia dotyczące ustalenia miejsca przebywania małoletniego będącego ofiarą uprowadzenia rodzicielskiego. Rozległe spektrum usług świadczonych przez doświadczone biura detektywistyczne sprawia, że z ich wsparcia korzystają nie tylko osoby prywatne, ale także firmy pragnące sprawdzić swoich pracowników. Jest to popularne w szczególności w przypadku zawierania kontraktów z tzw. klauzulą poufności (zobowiązującej zatrudnionego do zachowania tajemnicy przedsiębiorstwa) lub umów o zakazie konkurencji.

Biuro detektywistyczne – czemu warto zaufać zawodowcom?

Agencja detektywistyczna posiada specjalistyczne wyposażenie, które umożliwia w szybki i sprawny sposób zdobyć niezbędne dane. Są to między innymi profesjonalne aparaty, lokalizatory GPS czy kamery. Ich personel ma także biegłość w analizowaniu ksiąg sądowych. Raport stworzony przez detektywa to niepodważalny dowód, który można użyć w razie rozprawy sądowej.