Czyszczenie grobów

Więcej o sprzątaniu grobów Kraków na www.pong-malopolska.pl

Zapewne żaden z nas nie chce, aby pomniki jego bliskich były zaniedbane. Tymczasem jednak, niełatwo jest znaleźć wolną chwilę na to, by się nimi zaopiekować, porządkując miejsca pochówku jedynie przed związanymi z bliskimi świętami. obecnie jednak nie musimy wcale sprawiać, że popadną w niebyt – trzeba jedynie powierzyć ich utrzymanie specjalizującej się w tym firmie. Gdzie znaleźć podobne oferty? Co dzięki nim zyskamy i ile będą kosztować?

Jak znaleźć czyszczenie grobów?

Anonse firm oferujących czyszczenie grobów łatwo znajdziemy w sieci – wystarczy wpisać odpowiednie frazy w Google. Poza tym, firmy tego typu zazwyczaj ogłaszają się również w okolicy nekropolii – kiedy dobrze przyjrzymy się tablicom z ogłoszeniami, na pewno natrafimy na odpowiednią dla nas ofertę.

Czyszczenie grobów i pozostałe zlecenia

Czyszczenie grobów stanowi tylko jedną z wielu usług świadczonych przez osoby zajmujące się nagrobkami naszych bliskich. Stawiając na wybór ich usług, możemy liczyć również na odnowę pomnika, zbudowanie siedzenia przy grobie, palenie lampek oraz pielęgnację kwiatów. Możliwe jest wykupienie pojedynczego zlecenia albo wybór współpracy abonamentowej.

Czyszczenie grobów – ile wydamy?

Na pytanie dotyczące ceny opisywanych zleceń trudno jest odpowiedzieć w kilku słowach, ponieważ stawki często bardzo różnią się w poszczególnych miejscowościach. W największych polskich miejscowościach na czyszczenie grobów wydamy jednorazowo mniej więcej trzydziestu złotych. Roczna współpraca stała wyniesie nas natomiast mniej więcej 400 złotych za pojedynczy grób.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]