Hotel dla zwierząt – Twój pies pod opieką doświadczonego petsittera

Hotel dla zwierząt to alternatywa dla właścicieli czworonogów. Planujesz wyjazd i nie możesz zabrać ze sobą psa? Profesjonalny petsitter właściwie zadba o Twojego psa! Co oferuje pet hotel?

Petsitting – indywidualna opieka nad zwierzętami

Właściciele psów nie muszą już martwić się, co zrobić z najukochańszym pupilem w czasie wyjazdu służbowego lub urlopu. Hotel dla zwierząt w Warszawie oferuje kompleksowe usługi związane z opieką nad czworonogami. Doświadczona kadra pracowników zapewnia pupilom pełen wachlarz zabaw, a także czuwa nad ich bezpieczeństwem. Pet hotel dysponuje klimatyzowanymi, komfortowymi boksami. W ośrodku znajduje się do 8 oszklonych stanowisk, z których każde posiada okno, dzięki czemu pies widzi, co dzieje się na zewnątrz. W psim hotelu każdy zwierzak jest traktowany w sposób indywidualny, zarówno pod względem diety, jak i kwestii zdrowotnych. Jest to doskonała propozycja dla osób, które pragną zapewnić zwierzęciu profesjonalną opiekę na czas wyjazdu.

Hotel dla zwierząt – rozległy oferta

W hotelu pracują doświadczeni opiekunowie, którzy cechują się szacunkiem oraz empatią w stosunku do zwierząt i szybko odpowiadają na różne potrzeby psów. Maksymalne bezpieczeństwo zwierząt gwarantują także monitorowane pomieszczenia. Czworonogi są regularnie wyprowadzane na spacery po pobliskich terenach leśnych, gdzie mają możliwość bawić się na łonie przyrody. Nad ich harmonijnym rozwojem psów czuwa psycholog zwierzęcy – zwierzęta mogą brać udział w zajęciach socjalizacyjnych. Posiłki są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego pupila. Hotel zapewnia także opiekę weterynarza.