Kiedy i dlaczego warto korzystać z usług cateringu kanapkowego?

Nie czekaj! Wybierz świetną ofertę przekąsek cateringowych w rozsądnej cenie.

Organizacja nawet dużego przyjęcia nie jest problemem, o ile posiadamy pod dostatkiem czasu na zamawianie niezbędnych produktów oraz następnie własnoręczne przyrządzanie z nich apetycznych przysmaków dla gości zabawy. Wprawdzie nie każdy ma taką możliwość, lecz nie oznacza to od razu, że należy rezygnować z zamiaru uczczenia ważnego jubileuszu. W takim przypadku można zamówić usługę cateringu kanapkowego.

Czym jest finger food catering?

Finger food catering, a prościej catering kanapkowy, to oferta adresowana zwłaszcza do klientów biznesowych, jednakże zamawiają ją dość często także osoby prywatne i różnorodne instytucje organizujące ekskluzywne bankiety. Polega ona na dostarczenie na uroczystość dań w wariancie finger food, czyli niedużych przekąsek, które można skonsumować na stojąco i nie używając sztućców. Perfekcyjny finger food nie wymaga też użycia talerza – to dosłownie porcja na “jeden gryz”. Finger food to na ogół tartoletki owocowe oraz warzywne, kanapki albo koreczki. Ta odmiana cateringu rewelacyjnie zdaje egzamin na uroczystościach, podczas których organizatorom zależy na poznaniu się wszystkich osób. Pozwala on na uczestniczenie w długich pogawędkach, a przy tym nie ogranicza interakcji tylko do osób siedzących przy jednym stole.

Catering kanapkowy – wspólny stół dla wszystkich gości

Zarówno odbiorcy indywidualni, jak i biznesowi docenią atuty, jakie niesie zamówienie przygotowania cateringu z przekąskami zewnętrznej firmie. Przede wszystkim tym sposobem pozbywamy się trudności z ułożeniem stołów oraz stresu z planowaniem usadzenia gości wydarzenia. Zakąski oraz gorące i schłodzone napoje ustawione są na wspólnym stole, do którego uczestnicy podchodzą, kiedy poczują taką potrzebę. Ułatwia to organizację eventów przede wszystkim w mniejszych aulach, gdzie zmieszczenie właściwej liczby stolików byłoby niełatwe. Taki catering natychmiast sprawia również, że event ma mniej poważną, bardziej wyluzowaną atmosferę. Należy uwydatnić, że menu z drobnych przekąsek jest zazwyczaj tańsze aniżeli eleganckie obiady, a jednocześnie zapewnia więcej możliwości dobrania ich do gustów żywieniowych gości uroczystości. Co najistotniejsze, catering z przekąskami nie potrzebuje dostępu do pomieszczeń kuchennych, a to częstokroć bywało poważną komplikacją przy planowaniu imprez w siedzibach firm.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]