Konsulting w przetargach. Kiedy warto?

Doradztwo w przetargach - skieruj się tutaj po więcej szczegółów o tej usłudze.

Kancelarie, które specjalizują się w doradztwie w przetargach publicznych, proponują swoje usługi obu podmiotom postępowania przetargowego – podmiotom organizującym przetargi oraz osobom składającym oferty. Usługa wielokrotnie ma profil kompleksowy oraz mieści praktycznie wszelkie aspekty przetargu publicznego.

Czym jest doradztwo przetargowe / doradztwo w przetargach /doradztwo w przetargach publicznych?

Kancelarie specjalizujące się w doradztwie przetargowym pomagają również podmiotom, jakie pragną zorganizować przetarg, inaczej zamawiającym, jak również wykonawcom, czyli firmom potrzebującym wystartować w przetargu oraz złożyć ofertę.

Konsulting w przetargach obejmuje kolejność aspektów. W przypadku wykonawców jest to pomoc w przygotowaniu oferty zgodnej z wymogami przetargu. Z kolei w przypadku zamawiających może to być kompleksowe przygotowywanie i prowadzenie działania przetargowego, pomoc w agregacji zamówień, opracowanie procedur oraz regulaminów czy audyt wewnętrzny specyfikacji postępowania przetargowego oraz ofert, jakie na niego napłynęły.

Przetargi / przetargi publiczne. Z jakiej przyczyny należałoby zdecydować się na usługę doradztwa przetargowego

Kancelarie, jakie specjalizują się konsultingiem w przetargach publicznych, są znakomicie przygotowane pod kątem ustawodawczym do zaplanowania, przygotowania oraz prowadzenia przetargu, a także do stworzenia propozycji przetargowej. Mają również duże doświadczenie w tej materii, mogą służyć pomocą oraz poradą na każdym etapie działania przetargowego.

Lokalizacja:
Kancelaria Doradztwo-Przetargi sp. z o.o.
Wały Piastowskie 1/ 1508
80-855 Gdańsk

Mob.: 606 205 108
E-mail: [email protected]