catering biurowy,  catering firmowy

Na czym polega usługa cateringu firmowego?

Sympozjum, szkolenie lub spotkanie biznesowe – każde poważne przedsiębiorstwo zapewne kiedyś stanie przed nieodzownością zaplanowania takiego eventu. Łączy się to z wieloma zadaniami, które zazwyczaj nie należą do zakresu czynności wypełnianych przez pracujące tam osoby, jak m.in. dostarczenie przekąsek i napojów dla jego uczestników. Jeżeli na planowanym spotkaniu mają pojawić się spore tłumy, wypada zamówić usługę cateringu biurowego.

Catering biurowy – jak działa taka usługa?

Kursy oraz sympozja biznesowe to spotkania trwające przeciętnie po 8-10 godzin, w wielu przypadkach nawet przez 3-4 dni. Ich partycypanci odbierają dokładny grafik prelekcji, pomiędzy którymi przewidziane są na ogół trzy niezbyt długie przerwy, w czasie których trudno jest spożyć kompletny posiłek w okolicznej restauracji. Z tej przyczyny nieodzowne jest zapewnienie gościom drobnych przekąsek oraz napojów, które mogą błyskawicznie skonsumować w ciągu przerwy, a jeżeli organizator zezwoli, nawet zabrać ze sobą na salę prelekcji. Firmy oferujące usługę cateringu dla firm zajmują się wyposażeniem stanowiska z gorącymi i zimnymi napojami, najczęściej z kawą oraz herbatą, jak również z niewielkimi przekąskami, które można skonsumować bez obaw o zabrudzenie koszuli i dłoni. W ramach usługi cateringu firmowego użyczany jest też sprzęt do przygotowania napojów gorących.

Przerwy kawowe – ważny element warsztatów biznesowych

Przerwa kawowa jest bardzo potrzebna, daje wszak uczestnikom chwilę odprężenia po kilku godzinach intensywnej koncentracji. Ponadto jest to też sposobność nawiązania rozmowy z pozostałymi gośćmi oraz przedyskutowania w mniejszym gronie przedmiotów omawianych na spotkaniu. Sprzęt z kawą i innymi napojami, który można spotkać w pomieszczeniach socjalnych biurowców, nie ma szans dorównać perfekcyjnie zorganizowanej usłudze bufetu kawowego. Uczestnicy ekskluzywnych sympozjów bądź płatnych warsztatów nie powinni wszak pić z papierowych kubeczków, jedząc kupione po drodze w spożywczaku lub przyniesione z domu sandwicze. Wynajęcie usługi profesjonalnego cateringu biurowego podniesie więc rangę wydarzenia i zarazem pokaże, iż jego organizator zadbał też o komfort gości.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]