Odkryj swój potencjał zawodowy dzięki coachingowi kariery

Sprawdź informacje o coachingu kariery.

Doradztwo zawodowe pozwala poznać Twoje silne strony oraz spożytkować skryty potencjał. Czy warto zainwestować w swoje kompetencje zawodowe? Jak pomaga coaching kariery?

Jak wesprze Cię odpowiedni coaching kariery?

Coaching kariery przeprowadzony z kompetentnym doradcą zawodowym służy nie tylko tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę, ale też doświadczonym pracownikom, którzy przygotowują się do przejścia do nowej pracy, obawiają się transformacji w sektorze zatrudnienia czy też chcą przebrnąć przez restrukturyzację w firmie. Profesjonalny doradca zawodowy wspiera na licznych płaszczyznach – uczy jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i zwycięsko przejść proces rekrutacji, a także jak podnieść tzw. umiejętności „miękkie” oraz inne kompetencje, przydatne w życiu zawodowym. Coach kariery zajmuje się także pomocą w prawidłowym przygotowaniu dokumentów, np. Curriculum Vitae, portfolio osiągnięć czy listu motywacyjnego, tak, by przyciągnęły uwagę potencjalnych pracodawców, a przez to zwiększyły szansę na to, iż kandydat będzie zaproszony na rozmowę. Równie istotna jest także pomoc coacha kariery w zakresie autoprezentacji – to jeden z najważniejszych aspektów, który wysoko oceniają pracownicy działów HR.

Kto powinien skorzystać z oferty coachingu kariery?

Zastanawiasz się czy zmienić branżę, ale nie jesteś pewny, jaka praca da Ci wysoką pensję i równolegle radość? A może pragniesz kierować ścieżką swojej kariery zawodowej tak, aby w końcu osiągnąć uznanie na rynku pracy? Coaching kariery spowoduje, iż ujawnisz swoje słabsze i mocne cechy, zaczniesz wykorzystywać czający się w Tobie potencjał i osiągać sukcesy zawodowe. Biegły coach kariery wspomoże również kierowników wysokiego szczebla tudzież innych doświadczonych pracowników szukającym profesjonalnego doradztwa. Przed pierwszym spotkaniem ma miejsce wyznaczenie potrzeb doradczych – to wtedy zostaje ustalone, czego oczekuje uczestnik, wsparcia w jakim zakresie potrzebuje i jaka liczba sesji z doradcą zawodowym pozwoli uzyskać zaplanowany cel.

Jan Kłusak - doradca HR, coach biznesu, psycholog

Mob.: +48 500 456 374
E-mail: [email protected]