Parking przy lotnisku – postój dla samochodu i inne usługi

Zainteresowany lotnisko Balice parking? Kliknij tu

Szybkość, wygoda oraz możliwość przybycia nawet w najbardziej odległe miejsca naszego globu – to kluczowe atuty podróży lotniczych, które spowodowały, że tego rodzaju transport zdobył niebywałe uznanie. Podróż, której elementem jest przelot, łączy się jednak z kilkoma niedogodnościami, z których największą jest niewątpliwie problem dostania się do portu lotniczego – a multum podróżnych w tym celu musi przecież przebyć kilkanaście kilometrów. Tak dużą odległość najwygodniej jest pokonać własnym autem. Co jednakże zrobić z nim w czasie samego urlopu? Jak po jego zaparkowaniu dojechać na lotnisko? Te i inne kwestie łączące się z dotarciem do portu lotniczego własnym samochodem rozwikła znalezienie monitorowanego parkingu w sąsiedztwie lotniska, z którego wykonywane są międzynarodowe loty.

Utwardzony parking w Balicach – zarezerwuj miejsce przez internet

Wylatujący z lotniska w podkrakowskich Balicach mogą bez przeszkód zorganizować swój wyjazd tak, żeby do portu lotniczego dotrzeć własnym samochodem. W Balicach mogą pozostawić go na utwardzonym parkingu położonego w pobliżu samego lotniska. Taki parking gwarantuje kompleksową ochronę pojazdu, więc w trakcie wyjazdu nie muszą naturalnie się o niego martwić. Bezpieczeństwa pojazdu pilnować będą ochroniarze, a kolejne zabezpieczenie stanowi sieć kamer. Korzystanie z oferty parkingu usprawnia opcja rezerwacji na jego stronie www, wobec tego nie trzeba martwić się, że po dotarciu na parking nie znajdziemy miejsca zostawić pojazdu. Parking jest dodatkowo całkowicie utwardzony, co jest niezwykle istotne w czasie silnych opadów śniegu lub deszczu.

Parking w Krakowie – gwarancja wsparcia załogi

Gdy wybierzemy ofertę parkingu strzeżonego przy porcie lotniczym możemy liczyć także na wiele udogodnień, dzięki którym wyjazd przebiegnie bez komplikacji. Najważniejszym z nich jest naturalnie opcja skorzystania z transferu z parkingu do portu lotniczego, którego koszty wliczone są w cenę opłaty za parkowanie. Na dodatek podróżni mogą uzyskać pomoc personelu parkingu w wielu przypadkach, jak przykładowo ujście powietrza w oponach albo rozładowany akumulator.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]