Parking w Balicach – ochrona auta w czasie urlopu

Wyjeżdżasz za granicę i zastanawiasz się co zrobić z samochodem? Chcesz bez problemu dotrzeć na lotnisko, a po przylocie do Polski odjechać z niego własnym środkiem transportu? Skorzystaj z pomocy, którą zapewnia strzeżony parking w Balicach! Do kogo skierowana jest oferta i jakie udogodnienia gwarantuje?

Parking przy Balicach – wygoda i komfort

Lotnisko w Balicach jest położone na peryferiach Krakowa, co powoduje, że wiele osób może mieć utrudniony dojazd na miejsce odlotów. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście dojazd własnym autem – nie trzeba wówczas męczyć się komunikacją miejską i nosić ciężkich bagaży. Gdzie można zaparkować samochód na czas wylotu? Jak zatroszczyć się o jego bezpieczeństwo? Remedium na te problemy okazuje się parking strzeżony zlokalizowany blisko portu lotniczego – miejsca dzieli tylko 1200 metrów, a transport bezpośrednio do terminala zapewniany jest busami, które pokonują trasę błyskawicznie. Warto podkreślić, że transfer jest wliczony w cenę miejsca parkingowego.

Parking w Balicach – kable rozruchowe i kompresor

Parking przy lotnisku Kraków-Balice składa się z ćwierć tysiąca miejsc postojowych, a każde z nich ma profesjonalnie utwardzoną nawierzchnię. Miejsce jest oświetlone i strzeżone przez całą dobę, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo. Dodatkowo pojazdy są objęte ubezpieczeniem PZU. Samochód można zostawić nawet na kilka tygodni – firma prowadzi bowiem parking długoterminowy. Na jego terenie działa WiFi, a także skorzystać z toalety. Obawiasz się, że po dłuższych wakacjach w egzotycznym kurorcie Twoje auto nie odpali? Parking strzeżony w Balicach posiada specjalistyczne urządzenia do uruchomienia silnika. Opłatę za postój można uiścić gotówką przy kasie lub przelewem internetowym.