opieka nad grobami Kraków, sprzątanie grobów Kraków

Profesjonalna opieka nad grobem

Wygląd grobów naszych krewnych jest dowodem naszego szacunku. Nie zawsze niestety znajdujemy czas, by się nimi zająć – nawet, jeśli nagrobki zlokalizowane są w tej samej miejscowości, gdzie mieszkamy. Prawdziwe trudności zaczynają się zaś, kiedy naszych bliskich pochowaliśmy w innej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami niewątpliwie nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie oznacza to na szczęście, że pomniki muszą zostać zaniedbane – świetnym wyjściem okaże się wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Na czym polega opisywana pomoc?

Zainteresowanie opieką nad grobami – dlaczego tak popularna?

Na opisywaną usługę stawiają nie tylko ludzie, którym brakuje wolnej chwili – wśród klientów działających w tym sektorze firm łatwo spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów zmarłych bliskich zwyczajnie nie mają siły. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują także pochodne usługi, takie jak zakładanie ławek oraz pomoc w dopełnieniu wszystkich formalności oraz poprawienia liter.

Ceny opieki nad grobami

Ceny, które będziemy musieli zapłacić osobom opiekującym się grobami naszych bliskich są naprawdę różne. Zależne są zwłaszcza od zakresu pomocy – jeśli decydujemy się na tylko pojedyncze sprzątanie, zapłacimy od 30 do 40 PLN. Jeśli jednak chcemy, by firma czyściła grób co miesiąc, musimy pogodzić się z wydatkiem nawet 400 zł rocznie. Warto też dodać, iż koszty zależne są również od gabarytów nagrobków, a najbardziej kosztowne okazuje się utrzymanie familijnych grobowców.

Lokalizacja:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]