Przyjęcia okolicznościowe – zadbaj o ich właściwą oprawę

Korzystna oferta przyjęcia w ogrodzie znajduje się na tej stronie.

Gdy ktoś mówi o planowaniu dużej uroczystości rodzinnej, na ogół naszym najszybszym skojarzeniem jest ślub wraz z weselem. Lecz ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które czasami przyjeżdża dziesiątki krewnych z bliskiej i dalekiej rodziny, to też chrzty, komunie święte oraz „18-tki”. Jeśli spis gości jest długi, zazwyczaj nie jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcia i przygotować posiłków dla uczestników we własnym domu. Wtedy najlepszym wyjściem jest zabukowanie pasującej do okazji sali.

Na co zwrócić uwagę wybierając miejsce na przyjęcie okolicznościowego?

Poszczególne rodzaje uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami osób zaproszonych. W przypadku imprezy o typowo rozrywkowej konwencji, jak m.in. osiemnastka bądź imieniny, , na której bawić się będą w większości osoby dorosłe, uczestnikom należy zagwarantować nie tylko miejsce, gdzie spożyją spokojnie posiłek, ale i pomieszczenie taneczne. Natomiast przyjęcia, w których dużą część uczestników mogą dzieci, a więc ceremonie chrztu lub komunie, dobrze jest zorganizować w lokalu, który prócz wynajęcia sali w środku obiektu oferuje także przestrzeń na zewnątrz. Dzięki umożliwieniu najmłodszym zabawy w plenerze będziemy mieć gwarancję, że nie zmęczą się tak szybko przyjęciem i nie będą domagać się rychłego powrotu do domu. Potrawy podawane gościom także muszą być dostosowane do okazji. Planując takie wydarzenie warto zatem sięgnąć po ofertę firmy cateringowej, która zatroszczy się o smakowite potrawy, bufet z zakąskami oraz ciepłe i zimne napoje.

Pałac Radziwiłłów w Balicach – imprezy okolicznościowe w dworskiej atmosferze

Zamówienie miejsca na organizację imprezy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, jest dość proste, lecz niewiele ofert może dorównać zabytkowemu Pałacowi Radziwiłłów, położonemu w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w iście dworskiej oprawie odbywają się w nim chrzciny, przyjęcia komunijne i – rzecz jasna – zabawy weselne, które każdy z zaproszonych zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można zająć jedną albo kilka sal, w których bez przeszkód można podjąć ogółem do stu trzydziestu osób. Z kolei jeśli przyjęcie zostanie zaplanowana w plenerze, to ogród przed Pałacem zmieści przeszło trzystu gości. Co kluczowe, firma cateringowa obsługująca to miejsce oferuje kompleksową obsługę imprezy okolicznościowej, od przygotowania dań, przez rozstawienie i ozdobienie stołów, aż po wykwalifikowaną załogę kelnerów i kucharzy.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]