Serwis okien wykonuj regularnie

Okna serwis Warszawa. Zdobądź więcej informacji

Regularnie przeprowadzany serwis okien pozwoli cieszyć się komfortem termicznym w domu i powstrzyma stratę ciepła w okresie jesienno-zimowym. Jakie usługi wykona doświadczony serwisant? Czemu warto zatrudnić zawodowca?

Serwis okien PCV – zapewnij ciepło w swoim domu

Codziennie otwierane, rozszczelniane oraz uchylane okna są podatne na różnego rodzaju wykrzywienia i uszkodzenia. Na kondycję uszczelek oraz okien niekorzystnie oddziałują także warunki atmosferyczne – wahania temperatur, opady czy światło słoneczne. Cykliczny serwis okien PCV i drewnianych pomoże zachować je w odpowiednim stanie przez lata. O ile łatwe czynności, jak np. wymiana uszczelek, można zrealizować na własną rękę, o tyle do bardziej specjalistycznych prac zaleca się zatrudnić serwisanta. Fachowcy oferują szeroki wachlarz usług odpowiadając na najczęstsze potrzeby klientów – wykonują regulację ciężko pracujących mechanizmów, redukują docisk okien w sezonie letnim, dbają o należytą izolację cieplną, przeciwdziałają stratom ciepła, regulują mocowania i okucia. Doświadczona ekipa serwisu okien może też wykonać wymianę szyby w oknie.

Czemu należy zlecać serwis okien?

Cyklicznie przeprowadzany serwis okien pozwala obniżyć straty ciepła nawet o 30%, co bezpośrednio wpływa na oszczędności na ocieplaniu i zapewnia domownikom komfort termiczny. Fachowcy naprawią zarówno okna wykonane z PCV, jak i modele drewniane. Profesjonalny serwis okna to jednakże nie tylko wymiana uszczelek czy wyregulowanie mechanizmów odpowiadających za otwieranie i uchylanie skrzydła. Fachowiec może także zadbać o bezpieczeństwo domowników, np. poprzez zamontowanie specjalnych antywłamaniowych okuć.

METEO Serwis Okien Warszawa

Mob.: 504-589-653
E-mail: [email protected]