Szukasz sali weselnej? Postaw na kompleksową usługę

Potrzebujesz więcej informacji o pełnej ofercie wesel w Krakowie i okolicach? Dobrze trafiłeś! Skieruj się na palacradziwillow.pl.

Ślub i mające po nim miejsce wesele to dzień, o którym krewni młodej pary oraz sproszeni goście będę mówić przez wiele miesięcy, a nieraz wręcz lat. Jeśli nowożeńcy postanowią zorganizować przyjęcie dla dużej ilości gości, pierwszym wyzwaniem, jakiemu będą musieli stawić czoło, jest zarezerwowanie odpowiedniego domu weselnego, w którym uczestnicy spędzą ten ważny dzień w najlepszych warunkach.

Dom weselny – wybierz wszechstronną obsługę

Poszukując miejsca na wesele narzeczeni powinna uwzględnić parę istotnych okoliczności. W pierwszej kolejności musi znać ilość zaproszonych znajomych i krewnych, żeby uzyskać pewność, iż w zarezerwowanym domu weselnym bez przeszkód znajdzie się tyle przestrzeni dla każdego. Goście powinni mieć własne miejsce ich przy stoliku, ale ważne jest też, żeby mieli możliwość zatańczenia. Poza tym narzeczeni powinni zwrócić uwagę na to jak daleko od miejsca ślubu znajduje się sala weselna oraz czy dojazd do niej nie będzie uciążliwy. Jeżeli na wesele poproszeni są bliscy i znajomi z odległych krańców Polski, wypada szukać lokalu na wesele, w okolicy którego znajduje się rozbudowana sieć hoteli. Ostatnią kwestią jest samo zaplanowanie przyjęcia ślubnego, innymi słowy dekoracja sali, zamówienie obsługi kelnerskiej oraz zespołu muzycznego i wybranie menu. Takie zadania mogą przerosnąć możliwości pary młodej, więc warto skorzystać z oferty domów weselnych, które proponują asystę w obszarze wszechstronnej organizacji przyjęcia ślubnego.

A może zabawa weselna w pałacu?

Narzeczeni z południa Polski, przede wszystkim z Krakowa i okolic, mogą urządzić przyjęcie ślubne w wyjątkowo malowniczym obiekcie, jakim jest wiekowy Pałac Radziwiłłów położony w Balicach. W jego salach przyjęcia weselne wyprawia się od wielu dekad, a każde z nich charakteryzuje się królewską oprawą. Pałac dysponuje czterema salami gotowymi podjąć ponad setkę osób. Imprezę można urządzić także w ogrodzie przed Pałacem, a w takim przypadku uczestniczyć w nim zdoła bez mała nawet 350 zaproszonych. Plusem Pałacu Radziwiłłów jest to, iż usytuowany jest jedynie 12 km od Krakowa, który ma niezwykle bogatą bazę noclegów. Dojazd orszaku weselnego po ceremonii do Pałacu nie trwa zwykle dłużej aniżeli 30-40 minut.

Lokalizacja:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]