Twoi goście będą zadowoleni – o usłudze cateringu weselnego

Chcesz zamówić catering weselny? Kliknij w to miejsce.

Imprezy okolicznościowe, które są zwykle istotnym zdarzeniem dla członków rodziny, jak przykładowo komunie, chrzty lub śluby, od dawna przestały być urządzane w domu wyłącznie dla najbliższego kręgu krewnych i znajomych. Obecnie są to wydarzenia, w których uczestniczy często blisko stu gości. Ewidentne jest zatem to, że jedna osoba nie ma możliwości na własną rękę ułożyć menu, a następnie przygotować oraz podać posiłki uczestnikom imprezy, zwłaszcza, jeśli zabawa ma trwać wiele godzin i toczy się w wynajętym lokalu. Stąd też daje się zauważyć duży popyt na wszechstronne usługi cateringu weselnego.

Dlaczego opłaca się zamówić catering na wesele?

Planowanie imprezy weselnej to ogromny stres, spowodowany licznymi godzinami straconymi na ustalanie listy gości, wybór ozdób sali, wysyłanie zaproszeń oraz poszukiwanie zespołu, który zapewni oprawę muzyczną. To także potrzeba dostarczenia odpowiedniej ilości przekąsek oraz napojów podawanych podczas zabawy, a co kluczowe – przygotowanie ciepłych dań, które urzekną zaproszonych gości i zgromadzą ich wszystkich przy stole. Najważniejszy posiłek na zabawie weselnej powinien mieć perfekcyjną oprawę. Zaproszeni wszak liczą na to, że stoliki będą poprawnie nakryte i wspaniale ozdobione, potrawy będą pyszne i widowiskowo ułożone na talerzach, jak również że obsługa w profesjonalny sposób będzie podawać biesiadnikom kolejne posiłki. Taki poziom organizacji mogą zapewnić tylko firmy cateringowe zatrudniające wykwalifikowanych managerów, kucharzy i kelnerów, wprawionych w obsłudze przyjęć zarówno na świeżym powietrzu, jak i tych odbywających się w domach weselnych.

Menu wesela skomponujesz z propozycji firmy cateringowej

Każdy rodzaj przyjęcia okolicznościowego kieruje się swoimi zasadami, nie tylko w sferze aktywności dla gości, lecz także i oczekiwanego menu. Firmy cateringowe najczęściej posiadają przygotowany uprzednio spis proponowanych dań głównych, napojów oraz deserów pasujących do konwencji wesel. Bazową ofertę można poznać na stronie firmy bądź pozyskać tę informację nawiązując kontakt bezpośrednio z jej reprezentantem. Zamawiający ma więc możliwość sam złożyć kartę dań z sugerowanych dań. Wypada jednak zaznaczyć, że firmy cateringowe są także otwarte na nowe pomysły i częstokroć na prośbę zamawiającego decydują się na przyrządzenie niecodziennych kompozycji potraw.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]