catering z dowozem

Usługi cateringowe – usługa nie tylko na imprezy firmowe

Kiedy organizujesz wystawne wydarzenie prywatne czy biznesowe, na które spraszasz znaczną liczbę gości, na ogół nie dasz rady osobiście zadbać o posiłki dla uczestników. Nie każde spotkanie da się obsłużyć kupując soki oraz szybkie przekąski w hipermarkecie – ważne imprezy w większości wypadków potrzebują należytej oprawy również w obszarze dań. Wtedy nie przystoi stawiać na stołach osób zaproszonych po prostu herbatników i słodkich napojów. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usługi cateringu.

Typy usług cateringowych

Profesjonalne firmy specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu na ogół proponują parę jego wariantów. Są to catering okolicznościowy, zamawiany głównie na chrzty, urodziny lub wesela, catering firmowy i catering świąteczny, a więc dostarczanie posiłków na Wigilię. Oferty te są odpowiednio dobrane do potrzeb konkretnych wydarzeń, dlatego zazwyczaj różnią się m.in kosztem i katalogiem dań proponowanych w danej usłudze. Postanawiając o skorzystaniu z usług firmy cateringowej trzeba pamiętać, żeby w rozmowie z usługodawcą precyzyjnie opisać własne oczekiwania, a jednocześnie być również otwartym na jego sugestie. Przecież dla caterera organizacja imprez rozmaitego rodzaju to chleb powszedni, a wieloletnie doświadczenie w tej branży sprawia, że może on znaleźć rozwiązania, które usatysfakcjonują większość zaproszonych gości.

Usługi cateringowe – posiłki przyrządzone przez zawodowych szefów kuchni

Organizacja posiłków choćby dla małej liczby gości jest problematycznym zadaniem, przede wszystkim wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zlecenie usługi cateringowej doświadczonej firmie to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie pozostałych istotnych elementów imprezy. Daje to także sposobność zaserwowania gościom pysznych dań przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni. Wypada jednocześnie zaznaczyć, że istotnym przymiotem posiłków dostarczanych przez firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale także ich prezentacja na talerzu. Dodatkowo podmioty, które zajmują się obsługą dużych wydarzeń zapewniają też swoją wykwalifikowaną kadrę kelnerską.

Lokalizacja:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]