Wybierz transfer na lotnisko i nie martw się transportem

Po męczącym locie w końcu docieramy. Jest jednak ciemno, a przy porcie lotniczym nie czeka nawet jedna taksówka. Podróż autobusem także nie będzie trafionym rozwiązaniem. Raz, że nie kursują teraz tak często, po drugie – mamy drogie walizki. By takich problemów uniknąć, podróż biznesową powinniśmy zorganizować zawczasu i zapewnić sobie transfer na lotnisko i w drugą stronę. Tym bardziej, iż dziś nie będzie to problemem. W miastach z ważnymi portami lotniczymi funkcjonują wszak przedsiębiorstwa oferujące transfer na lotnisko i do hotelu. Co ważne, ich specyfika na pewno trafi w potrzeby szczególnie wymagających pasażerów. Czym więc odróżnia się od tradycyjnego taxi? Czemu opłaca się wybrać tę formę?

Dlaczego warto postawić na transfer na lotnisko?

Wielu pasażerów z pewnością usatysfakcjonuje fakt, iż firmy świadczące transfer z lotniska w Krakowie oraz pozostałych większych miastach operują flotą składającą się tylko z ekskluzywnych aut – między innymi Mercedesów. W odróżnieniu od zwykłego transportu, pasażerowie mają szansę zlecić przewóz swoich partnerów biznesowych – kierowca odbierze klienta z lotniska i dostarczy we wskazane miejsce. Należy również dodać, iż transfer na lotnisko oraz z niego obejmuje większe trasy – klienci mogą zlecić kurs do innej miejscowości, a także województwa.

Ile kosztuje transfer na lotnisko?

Z uwagi na jego liczne plusy i oferowane wysokie standardy jazdy jasnym jest, tego typu transfer na lotnisko bywa nieco bardziej kosztowny od tradycyjnej taksówki. Jeśli jednak będziemy pamiętać o tym, iż korzystając z tej formy możemy dojechać do oddalonych miejscowości, różnice w cenie nie będą duże. Transport w granicach miasta to koszt rzędu siedemdziesięciu zł. Natomiast pasażerowie wyruszający z Krakowa, którzy poza prowadzeniem biznesu pragną też poznać Małopolskę, mogą odbyć kursów do okolicznych miast – na przykład Zakopanego.