Wygodny i tani parking przy lotnisku w Balicach – zalety

Poznaj ofertę parkingu Balice Kraków na pandaparking.pl

Latanie staje się coraz popularniejszym sposobem transportu, preferowanym zarówno przez biznesmenów, jak i turystów. Jednak zanim wejdziemy do samolotu, by udać się na wycieczkę musimy w jakiś sposób dojechać do portu lotniczego. Jeśli zdamy się na transport publiczny, nasze problemy w kwestii dojazdu znikną po dotarciu do lotniska. Jeśli jednak wolimy skorzystać z własnego samochodu, pojawi się problem: gdzie go postawić w trakcie naszej podróży?

Twój samochód pod opieką – tani parking przy lotnisku

Oczywiście najłatwiejszym rozwiązaniem jest poprosić kogoś z rodziny lub znajomego o podrzucenie pod port lotniczy, a później o odebranie nas po powrocie. Nie każdy jednak ma możliwość zorganizować sobie taki transport, gdyż mnóstwo wylotów ma miejsce w godzinach nocnych lub w godzinach roboczych. Na szczęście obok wielu ruchliwych portów lotniczych, przykładowo w podkrakowskich Balicach, utworzyły się długoterminowe parkingi, gdzie za niewielką opłatą można zostawić auto na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest całkiem bezpieczne – nad naszą własnością czuwa wyszkolona ochrona, , a zaparkowane tam samochody objęte są ubezpieczeniem na czas postoju.

Rezerwacja miejsca, pomoc techniczna, transfer na lotnisko – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Parkingi przy lotniskach zazwyczaj zapewniają również inne udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach w pobliżu Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dostaniemy się do portu lotniczego w pięć minut i to razem z bagażami. Pracownik parkingu zabierze nas z lotniska także po powrocie. Gdy w naszym samochodzie rozładuje się akumulator albo spadnie ciśnienie w kołach, możemy skorzystać z kompresora, urządzeń rozruchowych lub poprosić o pomoc obsługę parkingu. A właściciele samochodów elektrycznych znajdą tam odpowiednią stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też zważyć przed wylotem bagaż podręczny i upewnić się, że mieści się w dopuszczalnych limitach.

Lokalizacja:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]