Kancelaria prawna – reprezentacja z zakresu prawa pracy

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. ma wieloletnie doświadczenie w dziedzinie prawa pracy, zarówno z punktu widzenia pracodawcy, jak i pracownika. Nasza praca koncentruje się nie tylko na toczeniu spraw sądowych, ale również na doradztwie w zakresie bieżącej interpretacji prawa pracy.

Prawo pracy – rola kancelarii prawnej

Działając w imieniu Pracodawców, najczęściej pomagamy im w tworzeniu wszelkiego rodzaju dokumentacji na etapie powstania stosunku pracy, jego kontynuacji oraz rozwiązania. Świadczona przez nas pomoc prawna ma za zadanie nie tylko przeprowadzić naszych Klientów przez te stadia, ale również uchronić ich przed sprawami sądowymi z zatrudnionymi. Zdajemy sobie sprawę, iż wraz z rozkwitem prowadzonej działalności gospodarczej, respektowanie prawa pracy staje się coraz większym wyzwaniem. Dlatego też naszym priorytetem jest praca w dyskretny sposób, dzięki czemu Klient może skupić się na prowadzeniu biznesu, a nie na niejasnościach prawnych.

Prawo pracy – kancelaria prawna w roli pełnomocnika Pracownika

Niezwykle często podejmujemy się roli pełnomocnika Pracownika. Na tym etapie o wiele częściej nasza praca skupia się na prowadzeniu spraw sądowych związanych z nawiązaniem stosunku pracy, niezasadnym zwolnieniem czy chociażby godzin nadliczbowych. Niewątpliwie obliguje nas to do zupełnie odmiennego zaangażowania, gdyż tego typu sprawy związane są ze znacznymi trudnościami na tle postępowania dowodowego. Tym samym przekonanie sędziego do uznania racji Klienta jest sporym wyzwaniem.