Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za wypadki komunikacyjne

Dział dochodzenia odszkodowań Kancelarii Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. jest rozbudowany. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za szkodę wynikłą z czynów niedozwolonych, takich jak pobicie i błędy medyczne lub chociażby odszkodowanie za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż. Przykłady tego typu zdarzeń można nieprzerwanie mnożyć, ale istotne jest to, że każdorazowo w przypadku powstania szkody jesteśmy gotowi do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego typu sprawach. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej powierzchni. Bardzo często prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z faktycznymi warunkami panującymi w hotelu lub kiedy bezprawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zwracają się do nas też osoby poszkodowane na skutek błędów medycznych, takich jak leczenie przez stomatologa niezgodnie z zasadami sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie nieodpowiednich leków.

Działania kancelarii radcy prawnego w sprawach o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia spraw odszkodowawczych zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak pobicie, kalectwo spowodowane przez niekompetentnego lekarza czy wypadek komunikacyjny, w skutek którego zginęła bliska im osoba. Zawsze wiąże się to również z długotrwałą traumą, z jaką przychodzą do nas osoby poszkodowane. Naszą powinnością jest ocena stanu faktycznego, a następnie na jego podstawie kalkulacja jakiego odszkodowania może domagać się nasz Klient. Brak jest w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie zawsze pozwala nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego rozwoju sprawy.