Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Jeśli potrzebujesz gąsiora na wino, koniecznie sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116

Balon na wino to doskonały upominek dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do składowania alkoholi domowej roboty. W jakich objętościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Gąsior na wino – nietuzinkowy upominek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch objętościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako oryginalny podarunek dla znajomych – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można podarować z okazji jubileuszu, imienin, urodzin, rocznicy ślubu lub obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita ozdoba stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – wesela, złotych godów, 18 urodzin i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy szczegół gąsior do wina znakomicie prezentuje się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Gąsior na wino – chroń domowe alkohole jak zawodowiec

Baniak na wino o pięciolitrowej objętości doskonale sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej porcji napojów. Takie zbiorniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do przenoszenia alkoholu. Organizujesz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki balonom do wina bez problemu przewieziesz pyszne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych butelek. 5-litrowe gąsiory na wino wytworzone są z grubego, solidnego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Lokalizacja:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]