Czapraki – zadbaj komfort jazdy jeźdźca i konia

Chcesz nabyć czapraki? Powinieneś odwiedzić tę stronę

Czapraki to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, zabezpieczające skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz szerokiego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl kupisz wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – stosowanie i konstrukcja

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które zapewniają zwierzęciu wygodę, a jednocześnie osłaniają siodło przed potem konia. Dzięki użyciu stosownych materiałów znakomicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz zainwestować w wysokiej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele podszyte szybkoschnącym materiałem, wyprodukowane z bawełny, posiadające siateczkę chłonącą pot koni lub wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja zapewnia najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, by bardzo dobrze dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły komfort jazdy. Część modeli posiada dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Estetyczne i praktyczne czapraki dla koni – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które oferujemy w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również estetyczne. Artykuły te dostępne są w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele mają ozdobne hafty oraz charakterystyczne pikowanie. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie internetowym na pewno znajdziesz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Lokalizacja:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]