bagażniki dachowe

Duża ładowność i bezpieczeństwo – box dachowy

Bagażniki dachowe to wygodna metoda umożliwiająca transport znacznej ilości walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz innych ładunków bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz samochodu. Na rynku jest dostępnych wiele rodzajów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele bazowe na relingach, uchwyty rowerowe i narciarskie, jak również belki dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach kupimy wysokiej klasy bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na rdzę, uszkodzenia czy promieniowanie słoneczne. Nadzwyczaj popularne są też boxy dachowe o aerodynamicznej budowie, które nie stawiają oporu powietrza podczas podróży. Oczywiśćie, typ bagażnika musi być dobrany do modelu samochodu oraz osobistych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – dostęp z trzech stron

Nowoczesne bagażniki dachowe w formie boxa są wyposażone w centralny zamek dla bezpieczeństwa bagaży oraz dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie przemieszczają nawet na bardzo wymagających trasach. Wytrzymałe i niskoprofilowe modele mają dużą pojemność, a ich użytkowanie jest niebywale komfortowe. Niektóre boxy dachowe są otwierane z 3 stron, co ułatwia dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest bardzo prosty i nie wymaga zastosowania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Przewożenie bagażu na dachu auta to bardzo użyteczne rozwiązanie, które stosuje szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe nabywają zwłaszcza osoby kochające aktywnie spędzać wakacje na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, jak również inne akcesoria sportowe, których ze względu na rozmiar nie umieścimy wewnątrz auta.

Lokalizacja:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]